İNTERNET SİTESİ TELİF HAKKI
Ziyaret etmekte olduğunuz anadoluhayat.com.tr sitesinin içeriği sadece bilgi verme amaçlı olup; telif hakları Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş'ye aittir. Kullanıcılara, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş'nin faaliyet gösterdiği alanlarda bilgi edinmeleri ve işlem yapmaları amacıyla siteye erişim hakkı tanınmıştır.

İnternet üzerinden hayat sigortaları veya bireysel emeklilik işlemleri yapan kişiler, kendilerine sorulan riskle ilgili ve kişisel sorulara doğru ve tam cevap verdiklerini kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde, hayat sigortaları veya bireysel emeklilik sözleşmesinden doğan haklarını kaybetmeyi kabul ederler. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş., kasti olarak yanlış bilgi veren ya da riskle ilgili bilgileri gizleyen kişilere karşı kanuni yollara başvuru hakkını saklı tutar.

Müşteri şifresi ile girilen alanlara giriş yetkisi olan müşteriler, buradaki içeriğe yalnızca kişisel olarak erişim ve kullanım yetkisi almışlardır, bu alanların kullanım şartları "İnternet ve Telefon Hizmetleri Sözleşmesi" ile düzenlenmiştir.

Bu internet sitesinden ulaşılan yazılı, görsel, işitsel içerik, tasarım, bilgiler, bilgisayar programları ya da diğer unsurlar, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın kısmen ya da tamamen, hiçbir yöntemle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz, değiştirilemez, eklemeler ya da çıkarmalar yapılamaz, ticari maksatla kullanılamaz, alıntı yapılamaz. Yazılı izin alınarak bu internet sitesinden yapılacak alıntılar, "Telif hakları Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.'ye aittir" ifadesi ile birlikte kullanılmalıdır.

Bu internet sitesinde verilen bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak için özen gösterilmektedir. Ancak, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş., bu sitedeki bilgilerin yanlışlığından ya da belirtilen amaçların dışında kullanılmasından kaynaklanabilecek doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan, manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan ötürü sorumlu tutulamaz. Bu nedenle, kullanıcıların; siteden elde edilen içerik, görüş ve bilgilere dayanarak hareket etmeden önce içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeleri/ettirmeleri ve bu içerik, görüş ve bilgilere dayanarak alacakları kararları bu kapsamda vermeleri önerilir.

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş., bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.