Haberler & Duyurular
Cinemaximum Sinema Bileti Hediyeli Bireysel Emeklilik Kampanyası
AnasayfaAHE Bireysel Emeklilik Skip Navigation LinksHaberler & Duyurular Cinemaximum Sinema Bileti Hediyeli Bireysel Emeklilik Kampanyası
Cinemaximum Sinema Bileti Hediyeli Bireysel Emeklilik Kampanyası

1 Ağustos – 31 Ağustos 2013 tarihleri arasında Bireysel Emeklilik Hesabı açtırın, iki kişilik Cinemaximum sinema bileti kazanın!

Kampanya koşulları:


1- Biletler, katkı payı ödemesini yapan kişilere değil, bireysel emeklilik hesap sahibi katılımcılara hediye edilecektir.

2- Tüm bireysel emeklilik katkı payı ödeme yöntemleri kampanyaya dâhil edilecektir.

3- Hediye sinema biletlerine ilişkin PNR kodları, 60 günlük cayma süresini takip eden ay bireysel emeklilik hesap sahibi katılımcıların, kayıtlı cep telefonlarına ya da e-posta adreslerine gönderilecektir. Katılımcılarımızın, kampanyadan faydalanabilmeleri için cep telefonu numaraları ve e-posta adreslerini doğru olarak bildirmeleri önem taşımaktadır.

4- Katılımcılarımızın cep telefonlarına ya da e-posta adreslerine gönderilecek PNR kodları 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır. Söz konusu PNR kodlarının bu tarihten sonra kullanılması mümkün olmayacaktır.

5- Çift kişilik hediye, istenilen gün ve seans saatinde, cinemaximum.com.tr‘ de yer alan Cinemaximum sinema salonlarında sadece bir kez kullanılabilecektir.

6- Biletlerin PNR kodlarının gönderilmesi için bireysel emeklilik hesabının ilk katkı payı ödemesinin en geç 15 Ekim 2013 tarihine kadar gerçekleşmiş olması gerekmektedir.

7- İşveren Grup Emeklilik Sertifikaları ve şirketler arası aktarım yoluyla düzenlenen hesaplar kampanya kapsamı dışındadır.

8- 2013 yılı başından bu yana düzenlenen Maxipuan Ödüllü Bireysel Emeklilik isimli kampanyalarımızdan faydalanmış bir sözleşmesi bulunan katılımcılar, Cinemaximum Sinema Bileti Hediyeli Bireysel Emeklilik Kampanyası’ndan faydalanamaz.

9- Kampanyaya dâhil olacak hesaplar için katılımcılardan taahhütname alınmayacaktır. Bir katılımcı kampanya kapsamında açtıracağı hesaplardan imza tarihi en eski olan için sadece bir kez hediye sinema bileti kazanabilecektir.

10- İlk katkı payı tutarının aylık karşılığı 99 TL ve üzerinde olanTürkiye İş Bankası’nın aracılığı ile açılan (aracılarımızın ortak üretimleri dâhil) ya da acentelerimizin münferiden açtıkları hesaplar faydalanabilecektir.
AHE Bireysel Emeklilik AHE Bireysel Emeklilik AHE Bireysel Emeklilik
 
© 2012, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.