• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Kadın Gözüyle Hayattan Kareler
Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışması; Türk kadınının sosyal, kültürel ve toplumsal gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemekte ve kadınlara kendilerini özgürce ifade edebilecekleri bir platform sunmaktadır. “Hayata Dair" teması ile düzenlenen ve amatör olduğu kadar profesyonel kadın fotoğrafçılara da açık olan yarışmaya ilk düzenlendiği 2007 yılından bu yana 7 bini aşkın kadın, 32 bini aşkın fotoğrafla başvurmuştur.

Yarışma sonucunda dereceye giren ve sergilenmeye layık görülen 44 eser, İstanbul başta olmak üzere çeşitli illerde sergilenmekte ve fotoğrafseverlerle buluşmaktadır. Bu eserler aynı zamanda her yıl özel bir katalogda toplanmaktadır.

                         
Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 15 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 14 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 13 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 12 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 11 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 10 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 9 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 8 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 7