• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bordro Entegrasyonu

Otomatik katılımda işinizi kolaylaştıracak bir çözümümüz var!

Çalışanların hesaplarının açılması ve katkı paylarının düzenli olarak emeklilik şirketine aktarılması, siz değerli işverenlerin sorumlulukları arasındadır.

Şirketimizin online entegrasyon sağladığı bordro uygulamalarını kullanan işverenler, otomatik katılım kapsamında açılan bireysel emeklilik hesaplarına ilişkin pek çok işlemi anlık olarak gerçekleştirebiliyor. Bu sayede operasyonel süreçlerde kolaylık sağlanırken, olası hatalar minimuma indirgeniyor.

Otomatik katılımda işlemleriniz de otomatik!

Sadece Bordro Programınızı Kullanarak Aşağıdaki İşlemleri Otomatik Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.
Girişte toplu hesap açılışı
Yeni işe girişlerde hesap açılışı ve güncel durum sorgulama
Katkı payı aktarımı ve tahsilat mutabakatı
Kullandığınız bordro programı ile entegrasyonumuz varsa bordro firmasının yetkili iş ortağı ile iletişim kurarak ya da ilgili firmanın aşağıdaki numaralarını arayarak entegrasyonu içeren versiyona geçiş yapmanız yeterli.

Bordro programınız ile entegrasyonumuz henüz yoksa ya da kurumunuz özelinde kendi geliştirdiğiniz programı kullanıyorsanız entegrasyon ekibimizden destek alın, programınızla entegre olalım.

Entegrasyon Sağladığımız Firmalar


İletişim: (212) 951 06 61

İletişim: (216) 522 00 00

İletişim: 444 56 46

İletişim: 444 58 22

İletişim: (850) 225 10 10

İletişim: (312) 473 28 00


Entegrasyon hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilir, 0 850 722 80 00 numaralı Kurumsal Hizmet Merkezi'mizden bilgi alabilirsiniz.
Otomatik katılım