• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Haberler
07ŞUBAT
Ahe Bric Plus Fon Yılın Getiri Şampiyonu Oldu!
Gelişen ülkelerin büyüme potansiyeline ortak olmak isteyen, agresif risk profilindeki katılımcılarımız için uygun olan AHE Bric Plus Fon (AHE Büyüme Amaçlı Yükselen Ülkeler Esnek Emeklilik Yatırım Fonu), “Esnek-Klasik” Emeklilik Yatırım Fonları kategorisinde 2016 yılında en yüksek getiriyi sağlamıştır.

İş Portföy’ün yönettiği AHE Bric Plus Fonumuz %54,78 getiri ile diğer kategoriler de dahil olmak üzere tüm emeklilik yatırım fonları arasında bireysel emeklilik sisteminde getiri şampiyonu olmuştur.

Aylık olarak katılımcılarımıza gönderilen, “60 Saniyede Fon Önerileri” videomuz, Anayorum/Yatırım Danışmanlığı bültenimiz ve doğru fon seçimi için sağladığımız diğer tüm imkanlarla, katılımcılarımızın piyasa koşullarını takip ederek getirilerini artırmalarına imkan sunuyoruz.