• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Haberler
11ŞUBAT
Emeklilik Yatırım Fonlarında Gerçekleştirilen İçtüzük, İzahname ve Tanıtım Formu Değişiklikleri
Kurucusu olduğumuz Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. OKS Standart Emeklilik Yatırım Fonu, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. OKS Katılım Standart Emeklilik Yatırım Fonu, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Standart Emeklilik Yatırım Fonu, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Katılım Standart Emeklilik Yatırım Fonu, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Başlangıç Emeklilik Yatırım Fonu, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Başlangıç Katılım Emeklilik Yatırım Fonu ve Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Para Piyasası Emeklilik Yatırım Fonu’nun içtüzük, izahname ve tanıtım formlarının muhtelif maddeleri Sermaye Piyasası Kurulu’nun 08.02.2019 tarih ve 1992 sayılı izni ile değiştirilmiş olup söz konusu değişiklikler 26.02.2019 tarihinden itibaren uygulanmaya başlanacaktır.

Fonlarda yapılan değişikliklere ilişkin ortak duyuru metnine ulaşmak için tıklayın. Fonların güncel içtüzük, izahname ve tanıtım formlarına 26.02.2019 tarihinden itibaren fonların sürekli bilgilendirme formundan ulaşılabilir.