• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Haberler
01KASIM
Ev Hanımları Emeklilik Planı ile geleceğinize yatırım yaparken Paşabahçe’den 50 TL’lik hediye çeki kazanma şansını yakalayın!
Bu kampanya ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. adına MPİ’nin 26/10/2016 tarih ve 175-1049 sayılı izni ile ESTABOOM tarafından düzenlenmiştir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye Geneli'nde Türkiye Geneli'nde Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’nin tüm satış kanalları aracılığı ile Ev Hanımları Emeklilik Planı satın alan tüm Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. bireysel müşterilerine çekiliş hakkı verilecektir.

Talihliler 03.02.2017 saat:15.30 ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. Abbasağa Mahallesi Bekçi Sokak No:7 D4A Beşiktaş İstanbul adresinde noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 100 kişi Paşabahçe’de geçerli 50 TL’lik hediye çeki ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler, 07.02.2017 tarihinde www.anadoluhayat.com.tr adresinde ilan edilecektir.

Kampanya koşullarını okumak için tıklayın.

Ev Hanımları Emeklilik Planı ürünümüzü incelemek için tıklayın