• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Haberler
20HAZİRAN
Genç Emeklilik Planı ile iyi bir geleceğe ilk adımı atarken Gopro Hero5 veya Drone kazanma şansı yakalayın!
20 Haziran - 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında, Avantajlı Genç Emeklilik Planı ürünü satın alan müşterilerimiz arasında yapılacak çekilişle, 5 kişi YUNEEC YUNFCAEU BREEZE DRONE, 5 kişi GO PRO HERO 5 AKSİYON KAMERASI ikramiyesi kazanacaktır.

Bu kampanya ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. adına MPİ’nin 16/06/2017 tarih ve 1593-3643 sayılı izni ile ESTABOOM tarafından düzenlenmiştir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye Geneli'nde Türkiye İş Bankası, Anadolu Hayat Emeklilik acentelerinden, mesafeli satış ya da direkt satış ekibi aracılığıyla Anadolu Hayat Emeklilik Avantajlı Genç Emeklilik Planı satın alan tüm bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Talihliler 06.10.2017 saat:14:30’da ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ecza Sok. Pol Center K:0 KNo:4 DNo:1 Levent İstanbul adresinde noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 5 kişi YUNEEC YUNFCAEU BREEZE DRONE, 5 kişi GO PRO HERO 5 AKSİYON KAMERASI ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler, 11.10.2017 tarihli Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir.

Kampanyaya ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. çalışanları, ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi www.anadoluhayat.com.tr ya da 0212 258 88 50 nolu ESTABOOM Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.

Kampanya koşullarını okumak için tıklayın.