• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Haberler
19EYLÜL
Kritik Hastalık Sigortalarımızla geleceğiniz güvence altına alın, Apple Watch kazanma fırsatı yakalayın!
Hayatınızla ilgili bugün vereceğiniz bir karar, yarınlarınızı güvence altına alabilir. Kritik Hastalık Sigortası, hastalıklarının teşhisi ve yaşam kaybı durumunda toplu para güvencesi sağlayan, bu sayede zor zamanlarda sizin ve sevdiklerinizin hayat standardını koruyan finansal bir güvencedir.

Üstelik 19 Eylül - 18 Kasım tarihleri arasında Kadına Özel, Tam Kapsamlı veya Standart Kritik Hastalık Sigortası* sat​ın alan 15 müşterimiz yapılacak çekiliş sonucunda Apple Watch kazanma şansı yakalayacak.

Bu kampanya ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. adına MPİ’nin 02/09/2016 tarih ve 2154-6805 sayılı izni ile ESTABOOM tarafından düzenlenmiştir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye Geneli'nde Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’nin tüm satış kanalları aracılığı ile 50.000 TL ve katları tutarında (her 50.000 TL için 1 çekiliş hakkı) vefat teminatı içeren, Anadolu Hayat Emeklilik Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası veya Tam Kapsamlı Kritik Hastalık Sigortası veya Standart Kritik Hastalık Sigortalarından herhangi birini satın alan tüm Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. bireysel müşterilerine çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya koşullarını okumak için ​​tıklayın.

​Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası ürünümüzü incelemek için tıklayın

​Standart​ Kritik Hastalık Sigortası ürünümüzü incelemek için tıklayın

Tam Kapsamlı Kritik Hastalık Sigortası ürünümüzü incelemek için tıklayın