• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Haberler
20HAZİRAN
Kritik Hastalık Sigortalarımızla geleceğiniz güvence altında, üstelik Göcek’te tatil fırsatıyla!
Hayatınızla ilgili bugün vereceğiniz bir karar, geleceğinizi güvence altına alabilir. Kritik Hastalık Sigortası, hastalıkların teşhisi ve yaşam kaybı durumunda toplu para güvencesi sağlayan, bu sayede zor zamanlarda sizin ve sevdiklerinizin hayat standardını koruyan finansal bir güvencedir.

Üstelik 20 Haziran – 20 Temmuz tarihleri arasında Kadına Özel veya Tam Kapsamlı Kritik Hastalık Sigortası satın alan 5 müşterimiz yapılacak çekiliş sonucunda dilediği bir kişiyle Rixos Premium Göcek’te (3 gece 4 gün) tatil kazanma şansı yakalayacak.

Bu kampanya ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. adına MPİ’nin 16/06/2016 tarih ve 1564-5196 sayılı izni ile ESTABOOM tarafından düzenlenmiştir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye Geneli'nde Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’nin tüm satış kanalları aracılığıyla 50.000 TL ve katları tutarında (her 50.000 TL için 1 çekiliş hakkı) vefat teminatı içeren, Anadolu Hayat Emeklilik Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası veya Tam Kapsamlı Kritik Hastalık Sigortası satın alan tüm bireysel müşterilere çekiliş hakkı verilecektir.

Talihliler 27.07.2016 saat:13.30 ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Fulya Mah. Ali Sami Yen Sok. Gün Apt. No:4 K:1 D:5 Gayrettepe/İSTANBUL adresinde noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 5 kişi ÇIFT KİŞİLİK FETHİYE / GÖCEK SEYAHATİ ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler, 29.07.2016 tarihli Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir.

Kampanyaya ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. çalışanları, ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi www.anadoluhayat.com.tr​ ya da 0212 258 88 50 nolu ESTABOOM Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.

Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası ürünümüzü incelemek için tıklayın

Tam Kapsamlı Kritik Hastalık Sigortası ürünümüzü incelemek için tıklayın