• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Haberler
16EKİM
Ödüllü Ek Katkı Payı Kampanyası
8 Ekim-15 Kasım 2018 tarihleri arasında, bireysel emeklilik hesabına en az 5.000 TL ek katkı payı ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımıza ödediği ek katkı payının %1‘i kadar ek katkı ödülü verilecektir.

Kampanya Detayları:

1. 2018 yılına ait düzenli katkı payı vadelerinin tamamı ödenmiş olan katılımcılarımız ek katkı ödülü kazanabilecektir.
2. Hak kazanılabilecek azami ek katkı payı tutarı katılımcı bazında 250 TL ile sınırlı olacaktır.
3. Birden fazla bireysel emeklilik hesabına ek katkı ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımızın ödülleri, bireysel emeklilik hesap numarası en küçük olandan başlanarak hesaplanır ve bu kurala göre ödül tutarı ilgili hesaba ödenir.
4. Ek katkı ödül tutarları, 1 Şubat 2019 tarihinde ilgili hesabın yürürlükte olması ve ödüle konu olan ek katkıların iptal edilmemiş olması koşuluyla 1 Şubat 2019 tarihini takip eden 3 iş günü içerisinde ilgili hesaplara ödenir.
5. Düzenli katkı payları, devlet katkısı tutarları, Ev Hanımları Emeklilik Planı güvence teminatı kapsamında ödenen katkı payları, başlangıç tutarları, bonus tutarları, aktarımla gelen tutarlar, işveren grup emeklilik sertifikalarına ve otomatik katılım sözleşmelerine ödenen ek katkı payları kampanya kapsamında değerlendirilmez.
6. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yeni koşullar Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından duyurulacaktır. Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, kampanya koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.