• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Haberler
01ŞUBAT
Uzay Kampı Türkiye’ye Katılacak 30 AHEstronot Arıyoruz!
1 Şubat – 31 Mart 2019 tarihleri arasında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’nin tüm satış kanalları aracılığı ile Çocuğum İçin Yatırım Sigortası veya Çocuğum İçin Eğitim Sigortası satın alan müşteriler Uzay Kampı Türkiye tarafından düzenlenen Aile/Çocuk Uzay Kampı’na katılmak üzere çekiliş hakkı kazanır.

Uzay Kampı Türkiye geleceğin liderlerini yetiştiren ve çocukları bilim, matematik ve teknoloji alanında kariyer yapmaları için motive eden, çocukların uzayla ilgili interaktif simülasyonların kullanıldığı dinamik ve eğlenceli bir ortamda; iletişim, takım çalışması ve liderlik alanlarında da eğitim almasını sağlayan MEB tarafından tanınan ve farklı ülkelerden de öğrencilerin katıldığı bir kurumdur.

Velisi ile birlikte katılacakları bu kampta çocukları, eğlenirken öğrenecekleri, yeni arkadaşlar edinecekleri ve eşsiz bir deneyim kazanacakları yaz tatili aktivitesi bekliyor.

Kampanya katılım koşullarını inceleyin.

Çocuğum İçin Yatırım Sigortası ürünümüzü inceleyin.

Çocuğum İçin Eğitim Sigortası ürünümüzü inceleyin.