• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Basın Bültenleri

Anadolu Hayat Emeklilik’ten Yeni Reklam Kampanyası

#banaamcadediler #banateyzedediler

Anadolu Hayat Emeklilik yeni reklam kampanyasında yılların hızla geçtiğini, iyi bir gelecek için Anadolu Hayat Emeklilik’ten bireysel emeklilik yaptırmanın tam zamanı olduğunu hatırlatıyor.

Zamanın hızla aktığını vurgulayan reklamlarda bireysel emekliliğin önemi esprili bir dille anlatılıyor. İnsanların kendilerine ilk defa abi/abla yerine amca/teyze denildiğinde yaşadığı şoktan yola çıkarak, emeklilik günlerinin göz açıp kapayıncaya kadar geldiğinin altı çiziliyor. #banaamcadediler, #banateyzedediler hashtagleriyle de, benzer tecrübeler yaşayanların, o ana dair hikayelerini Twitter’dan paylaşmaları öneriliyor.

TBWA\ISTANBUL tarafından Anadolu Hayat Emeklilik için hazırlanan ve 2 filmden oluşan kampanya; TV,basın, radyo, dijital, açıkhava ve sinema mecralarında yer alıyor.

Yönetmenliğini Ferit Katipoğlu'nun yaptığı, prodüksiyonunu Autonomy'nin üstlendiği filmlerde, şaşırma anını dile getiren arabesk şarkıların besteleri ise Emre Irmak'a ait.

Reklam filmlerini aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz:

http://www.youtube.com/watch?v=-0NJI__XGj0&list=UUYi8q4z0F1d2Ho2HpwSHEqw

http://www.youtube.com/watch?v=k-PLlWri6JM&index=2&list=UUYi8q4z0F1d2Ho2HpwSHEqw