• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Basın Bültenleri

Anadolu Hayat Emeklilik Reklam Filmi Altın Effie Ödülü’ne layık görüldü

“AMCA VE TEYZE” ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK’E ALTIN ÖDÜL GETİRDİ

Anadolu Hayat Emeklilik, bireysel emekliliğin önemini esprili bir dille anlattığı, ‘Bana Teyze/Amca Dediler’ reklam kampanyasıyla Effie Reklam Etkinliği Yarışması'nda, sektöründe verilen tek Altın Effie’nin sahibi oldu

Anadolu Hayat Emeklilik, ‘Bana Teyze/Amca Dediler’ reklam kampanyasıyla 2015 Effie Türkiye Reklam Etkinliği yarışmasında "Altın Effie" ödülünü almaya hak kazandı. Anadolu Hayat Emeklilik, ‘Sigorta ve Finansal Hizmetler’ kategorisinde verilen tek altın ödülü kazanma başarısını gösterdi.

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin, Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlediği 7.Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nın kazananları açıklandı.

En etkili reklam ve pazarlama iletişimi kampanyalarının ödüllendirildiği Effie 2015’te; 20 altın, 23 gümüş, 22 bronz olmak üzere toplam 65 ödül sahiplerini buldu.

TBWA\ISTANBUL tarafından Anadolu Hayat Emeklilik için hazırlanan ve iki filmden oluşan kampanyada, insanların kendilerine ilk defa “ağabey/abla” yerine “amca/teyze” denildiğinde yaşadığı şoktan yola çıkarak, emeklilik günlerinin göz açıp kapayıncaya kadar geldiğinin altı çiziliyor

Yönetmenliğini Ferit Katipoğlu'nun yaptığı, prodüksiyonunu Autonomy'nin üstlendiği filmlerde, şaşırma anını dile getiren arabesk şarkıların besteleri ise Emre Irmak'a ait.