• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Basın Bültenleri

ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK KRİSTAL ELMA’YA DAMGASINI VURDU

Büyük Ödül Anadolu Hayat Emeklilik’in!

Anadolu Hayat Emeklilik, bireysel emekliliğin önemini esprili bir dille anlattığı, ‘Bana Amca/Teyze Dediler’ reklam kampanyasıyla Kristal Elma Reklam Yarışması’nda büyük ödül dahil, 6 ödülün sahibi oldu.

Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen ve 27 yıllık bir iletişim geleneği olan Kristal Elma Reklam Yarışması’nda adaylar Film-TV-Sinema, Basın, Açıkhava, Radyo, Kampanyalar, Entegre Kampanyalar, Dijital, Doğrudan Pazarlama, Medya, Bölge Yarışması kategorilerinde değerlendirildi. Bireysel Emeklilik Sektörü’nün öncü şirketi Anadolu Hayat Emeklilik, ‘Bana Teyze Dediler-Bana Amca Dediler’ reklam kampanyasıyla, film kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu. Şirket ayrıca Film - TV, Sinema, Kampanyalar ve Medya Kullanımı - En İyi Dijital Mecra Uygulaması kategorilerinde Kristal Elma’ya layık görülürken Entegre Kampanyalar ve Medya Kullanımı- En İyi Mobil Cihaz Uygulaması kategorilerinde de Gümüş ödül aldı.

TBWA\ISTANBUL tarafından Anadolu Hayat Emeklilik için hazırlanan ve iki filmden oluşan kampanyada, insanların kendilerine ilk defa “abi/abla” yerine “amca/teyze” denildiğinde yaşadığı şoktan yola çıkarak, emeklilik günlerinin göz açıp kapayıncaya kadar geldiğinin altı çiziliyor.

Yönetmenliğini Ferit Katipoğlu'nun yaptığı, prodüksiyonunu Autonomy'nin üstlendiği filmlerde, şaşırma anını dile getiren arabesk şarkıların besteleri ise Emre Irmak'a ait.