• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Basın Bültenleri

Anadolu Hayat Emeklilik’ten Bir İlk Daha: Genç Emeklilik PlanıAnadolu Hayat Emeklilik’in gençlere özel hazırladığı Genç Emeklilik Planı kısa zamanda 12 Bin Katılımcıya Ulaştı.

Bireysel Emeklilik Sistemi’nin öncü şirketi Anadolu Hayat Emeklilik, bir ilke daha imza atarak gençlere özel bir emeklilik planı hazırladı. Şirket, 18-25 yaşları arasındaki gençlere yönelik tasarlanan ve sektörde benzeri olmayan ‘Genç Emeklilik Planı’ ile kısa zamanda 12 bin katılımcıya ulaştı.

Anadolu Hayat Emeklilik, üniversite öğrencileri ve çalışma hayatına yeni başlayan 18-25 yaşları arasındaki gençler için özel bir emeklilik planı hazırladı. Bireysel emeklilik sektöründe bu yaş grubundaki gençlere özel ilk ve tek plan olan ‘Genç Emeklilik Planı kısa süre içerisinde gençlerden büyük ilgi görerek 12 bin katılımcıya ulaştı.

Genç yaşta bireysel emeklilik sistemine girerek düşük katkı paylarıyla birikim yapmaya imkan veren ‘Genç Emeklilik Planı’nın 12 bin katılımcıya ulaşmasından duydukları memnuniyeti dile getiren Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan, planın sadece gençlere özel olduğunu ve sisteme ne kadar erken girilirse emeklilik dönemindeki birikim tutarının da o kadar yüksek olacağını vurguladı. Erkan şöyle konuştu: “Müşterilerimizle yaşam boyu devam edecek bir ilişki içerisinde olmayı hedefliyoruz. Bu nedenle erken yaşta bireysel emeklilik sistemine girmenin avantajlarını müşterilerimizle paylaşıyoruz. Geleceğimizin güvencesi olan gençlerimizin ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler geliştirebilmek ve en önemlisi de gelecek kaygısı yaşamadan bugünden kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak amacıyla “Genç Emeklilik Planı”nı hayata geçirdik. Ürünümüz gençlerden büyük ilgi gördü ve planın satışına başladığımızdan bu yana geçen yaklaşık 6 ayda 12 bin katılımcı sayısına ulaştık. Gençlerimizin, bireysel emeklilik sistemine kolaylıkla dâhil olabilecekleri algısını kuvvetlendirerek geleceğe güvenle bakmalarını sağlamayı hedefliyoruz. Gençlere yönelik konumlandırdığımız özel ürün ile bu alanda çalışmalar yapan ilk bireysel emeklilik şirketi olmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.