• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Basın Bültenleri

‘Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’ Fotoğrafseverlerle Buluşuyor

Anadolu Hayat Emeklilik’in bu yıl 10’uncusunu gerçekleştirdiği Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması’nda dereceye girenler İstanbul Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Sergilenmeye değer bulunan 44 eser, 5 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında İstanbul Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’ndeki sergi alanında fotoğraf meraklılarıyla buluşacak.

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından bu yıl onuncusu düzenlenen, “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’16” fotoğraf yarışmasında dereceye girenler ödüllerini aldı. Ödül töreni; dereceye giren, mansiyona hak kazanan ve sergilenmeye değer bulunan 44 eserin yer aldığı Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’ndeki sergi alanında gerçekleştirildi.

Yarışmada, ‘Toz Duman’ adlı fotoğrafıyla birinciliğe layık görülen Nimet Gönenç Çınaroğlu, ‘Gemide Aşk’ adlı fotoğrafıyla ikinciliğe hak kazanan Ümmü Kandilcioğlu ve ‘Zaman Makinesi’ adlı fotoğrafıyla üçüncü olan F. Dilek Uyar’ın ödülleri Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Uğur Erkan tarafından takdim edildi. Ayrıca, Ayşen Küçüka, Leyla Emektar ve Berrin Kahraman mansiyon ödülüne layık görüldü.

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından 2007 yılından bu yana gerçekleştirilen “Hayata Dair” temalı yarışmaya bu yıl 1.629 yarışmacı, 5.671 fotoğrafıyla katıldı. 10 yılda toplam katılımcı sayısı 11 bini aşarken, bugüne kadar 47 bini aşkın eser, jüri tarafından değerlendirmeye tabii tutuldu.

Bu yıl dereceye giren, mansiyon alan ve sergilenmeye hak kazanan eserler Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’ndeki sergi alanında 5 Haziran tarihine kadar fotoğrafseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında, düzenlenen yarışmanın bu yılki seçici kurulunda; Fotoğraf Sanatçısı Prof. Güler Ertan, Fotoğraf Sanatçısı İzzet Keribar, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Nihal Kafalı, Fotoğraf Sanatçısı Haluk Çobanoğlu, Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Nihan Güney yer aldı.