• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Basın Bültenleri

ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK’İN OTOMATİK KATILIM İÇİN HAZIRLANAN REKLAM FİLMLERİ YAYINA GİRDİ.İki filmden oluşan kampanya “bu hayatta bazı şeyler otomatik kazanılır” iç görüsünden yola çıkıyor. Yeni bir okula başlayınca ömür boyu sürecek dostluklar, evlenip yuva kurunca yeni bir aile kazanılması gibi hayatta otomatik olarak kazanılanlara vurgu yapıyor. 1 Ocak 2017’de başlayacak bireysel emeklilikte otomatik katılım uygulaması ile çalışanları, Anadolu Hayat Emeklilik tecrübesinden faydalanarak geleceklerini kazanmaya davet ediyor.

Televizyon filminin yanı sıra, dijital, basın, radyo ve sinema mecralarıyla da desteklenen kampanya, otomatik katılımı duygusal bir dille anlatıyor.

Anadolu Hayat Emeklilik’in dijital ajansı Project House imzasını taşıyan filmlerin yönetmenliğini Serter Tırmık, prodüksiyonunu Kala Film üstlendi.


FİLM LİNKİ:

https://www.youtube.com/watch?v=UthLpBJ_CMU
https://www.youtube.com/watch?v=8_lbNnYC618


KÜNYE:

Reklamveren: Anadolu Hayat Emeklilik
Ajans: Project House
Ajans Genel Müdürü: Ceren Çubukçu
Kreatif Direktör: Serhan Acar
Art Direktör: Ümit Yanılmaz
Metin Yazarı: Fatih Akgül
Ajans Prodüktörü: Volkan Alkan
Marka Yöneticileri: Birol Ecevit, Burtay Baştufan
Yönetmen: Serter Tırmık
Yapımcı: Hazer Baycan
Yürütücü Yapımcı: Nadide Karademir Kotil
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
Görüntü Yönetmeni: Muko Tırmık
Sanat Yönetmeni: Ayşe Abayoğlu
Kostüm: Esra Mehmetoğlu
Post Prodüksiyon: İpd