• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Basın Bültenleri

Anadolu Hayat Emeklilik'ten Kritik Hastalık Sigortası Yaptıranlara Ödüllü Kampanya

Kritik Hastalık Sigortaları ile zor dönemlerinde müşterilerinin yanında olan Anadolu Hayat Emeklilik, bu ürünlere özel bir kampanyayı hayata geçirdi. 19 Eylül’de başlayan ve 18 Kasım tarihine kadar devam edecek kampanyada Kadına Özel, Tam Kapsamlı veya Standart Kritik Hastalık Sigortası satın alan 15 kişi, yapılacak çekiliş sonucunda Apple Watch kazanma şansı yakalayacak.

Kritik Hastalık Sigortaları ile hastalıkların teşhisi ve yaşam kaybı durumunda toplu para güvencesi sağlayan, bu sayede zor zamanlarında sigortalıların hayat standardını koruyarak finansal bir güvence sunan Anadolu Hayat Emeklilik, bu ürünlere özel bir kampanya başlattı.

19 Eylül – 18 Kasım tarihleri arasında Kadına Özel, Tam Kapsamlı veya Standart Kritik Hastalık Sigortası satın alanlar arasından çekilişle belirlenecek 15 kişi, Apple Watch kazanma şansı yakalayacak.

Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası ile zor zamanlarda toplu para güvencesi

Anadolu Hayat Emeklilik, Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası ile sigortalılarına finansal güvence sunuyor. Sigortalılar poliçe kapsamındaki hastalıklardan birine maruz kaldığında alacağı toplu tutarı dilerse tedavi masraflarını, dilerse de hastalık sebebiyle meydana gelebilecek gelir kaybını karşılamak için kullanabilirler.

Kadınlara mahsus kritik hastalıklara yakalanma oranı gün geçtikçe artıyor. Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası, sigorta kapsamındaki kadınlara özel 12 farklı hastalıktan herhangi biri ile karşılaşılması durumunda, müşterinin o güne kadar elde ettiği varlıklarını ve birikimini korurken, aynı zamanda hastalık dönemindeki nakit ihtiyaçlarının karşılanmasına da yardımcı oluyor. Üstelik sağladığı yaşam kaybı teminatıyla da geride kalanların kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyor.

Tam Kapsamlı Kritik Hastalık Sigortası ve Standart Kritik Hastalık Sigortası birçok kritik hastalığa karşı güvence sağlıyor

Kritik hastalıklara karşı güvence sağlayan Tam Kapsamlı Kritik Hastalık Sigortası ve Standart Kritik Hastalık Sigortası, sigortalının zor zamanlarını birikimlerine dokunmadan atlatmasına yardımcı olurken, aynı zamanda yaşam kaybı teminatıyla sevdiklerinin kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyor.

Kampanya kapsamındaki ürünler İş Bankası şubelerinden ya da yurt geneline yayılmış Anadolu Hayat Emeklilik acentelerinden satın alınabilmektedir.

Kampanya kapsamında yer alan ürünlerle ilgili konuşan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan, şunları söyledi:“Hayatınızla ilgili bugün vereceğiniz bir karar, geleceğinizi güvence altına alabilir. Ürünlerimiz, kritik hastalıkların teşhisi ve yaşam kaybı halinde toplu para güvencesi sağlayan, bu sayede zor zamanlarda sizin ve ailenizin hayat standardını koruyan finansal birer güvencedir. Kritik Hastalık Sigortası, bir sağlık sigortası değildir, bu sebeple sigorta kapsamında sağlık giderleriniz oluştukça değil, tarafınıza tek seferde toplu olarak ödeme yapılır. Hastalık sebebiyle maddi ve manevi olarak sıkıntılı geçen dönemlerde kritik hastalık sigortasının sunduğu maddi destekten faydalanabilirsiniz.”

Kampanya hakkında detaylı bilgi için, anadoluhayat.com.tr’den ya da 444 55 00 numaralı telefondan bilgi alınabiliyor.