• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Basın Bültenleri

ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK'TEN YÖNETİM BECERİLERİ EĞİTİMİ!

Anadolu Hayat Emeklilik ile İstanbul Bilgi Üniversitesi arasında yapılan eğitim iş birliği anlaşması kapsamında Anadolu Hayat Emeklilik, yönetici ve yönetici adayları için ‘Yönetim Becerileri Eğitimi’ projesini hayata geçirdi.

Anadolu Hayat Emeklilik’in, satış yöneticileri de dahil olmak üzere toplam 350 yönetici ve yönetici adayını kapsayan Yönetim Becerileri Eğitimleri, İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliği ile hayata geçirildi. Eğitimler, 27 ayrı grup olarak, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Eyüp’te bulunan santralistanbul Kampüsü’ndeki sınıflarında 13 Ekim itibari ile düzenlenmeye başladı.

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin konusunda yetkin öğretim görevlilerin yer aldığı geniş içerikli ve çağdaş yönetim modeline uygun eğitimler, unvan bazlı olarak 3 farklı modülde çalışanlara veriliyor. “Yönetim 101”, “Yönetim 201” ve “Yönetim 301” olarak adlandırılan bu modüller, vaka analizleri ve eğitim oyunları ile de zenginleştirildi.

Eğitim programının akademik tasarımla ve önceden belirlenmiş bir takvim çerçevesinde düzenlenmesi ile çalışanların yetkinlik ve gelişimlerine önemli bir katkı sağlaması beklenen programın ana içeriğini ise Yönetim Fonksiyonları, Yönetim Düşüncesinin Gelişimi, Yönetim Türleri ve Yönetim Becerileri konuları oluşturuyor.

2016-2017 dönemi boyunca gerçekleştirilecek eğitimlerin ilk grubu 13-15 Ekim 2016 tarihlerinde tamamladı. Programın ilgili dönemdeki son eğitimi ise 15-16 Haziran 2017 tarihlerinde tamamlanacak ve böylece projenin ilk bölümü sona ermiş olacak. Başarıyla tamamlanan ilk gruplar sonrası İstanbul Bilgi Üniversitesi tarafından katılımcı sertifikası almaya hak kazanan çalışanlar memnuniyetlerini belirtirken programın son derece yararlı olduğu ve önemli bir katma değer sağladığını ifade ettiler.