• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Basın Bültenleri

Anadolu Hayat Emeklilik, Sosyal Medyanın Birincisi!

Anadolu Hayat Emeklilik, Marketing Türkiye ve BoomSonar işbirliği ile düzenlenen, Türkiye’nin en kapsamlı ilk sosyal medya yarışması “Social Media Awards Turkey”de sektörün en iyisi seçildi.

Marketing Türkiye ve BoomSonar işbirliği ile Türkiye’nin en kapsamlı ilk sosyal medya yarışması “Social Media Awards Turkey” sonuçlandı. Bireysel emeklilik sektörünün öncü şirketi Anadolu Hayat Emeklilik, Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları kategorisinin lideri oldu.

BoomSonar’ın “Sosyal Medya Marka Endeksi” kapsamında 1 Nisan 2016 - 31 Mart 2017 tarih aralığında yayınlanmış en başarılı işler ve marka ekipleri değerlendirilerek ödüllendirildi.

Sosyal medyayı merkez alan kampanyaların yarıştığı Social Media Awards Turkey’e Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube başta olmak üzere tüm sosyal medya kanallarında gerçekleştirilen kampanyalar katıldı. Katılan kampanyaların temel odak noktasının sosyal medya kanalları olması ve ana stratejinin sosyal medya üzerine kurgulanmış olması kriteri göz önünde bulunduruldu. Kampanya dahilinde mikrositeler, sosyal medya uygulamaları, mobil uygulamalar ve konvansiyonel mecra kullanımları, sosyal medya kampanyasının destekleyici unsuru olarak yer aldı.