• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Basın Bültenleri

Anadolu Hayat Emeklilik’ten Çocuğum için Yatırım Sigortası ile Çocuğunuzun Hayalleri Hayal Olarak Kalmasın!

Anadolu Hayat Emeklilik, çocukların gelecekteki finansal güvencesi olarak sunduğu Çocuğum İçin Yatırım Sigortası için hayalolarakkalmasin.com adlı bir mikro site hazırladı. Sitede Çocuğum İçin Yatırım Sigortası’nın tüm detayları paylaşılırken çocuğunuzun hangi meslek alanına ilgisi olduğunu yapacağınız anket ile öğrenebilirsiniz.

“Çocuğunuz büyüdükçe birikimi de büyüsün, hayalleri hayal olarak kalmasın.” sloganı ile hayata geçirilen site bilgi verirken eğlendiren yapısı ile de beğeni kazanıyor.

Ebeveynlere, çocuklarının geleceği için şimdiden harekete geçmeleri gerektiği mesajını veren sitede sunulan meslek testiyle, çocukların hangi mesleki alana yatkın olduğunun ölçümü de yapılabiliyor.

Ayrıca “Profesör Hayri Öğretir” karakterinin yer aldığı videoda Çocuğum İçin Yatırım Sigortası hakkında merak edilen tüm bilgiler kullanıcıya sunuluyor. 0-15 yaş arasındaki çocukların geleceğine yatırım yapmak isteyen ebeveynler ve yakınları poliçe süresinin sonunda elde edebilecekleri tahmini birikim tutarını da öğrenme şansı buluyor.