• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Soru Cevap Videoları

Bireysel Emeklilik Sisteminde Birikimim Nasıl Değerlendirilir?

Katkı paylarınız, emeklilik yatırım fonlarında değerlendirilir.
Bireysel emeklilik birikiminizin en iyi şekilde değerlenmesi için farklı yatırım stratejilerinize uygun çok sayıda emeklilik yatırım fonu sunuyoruz.

Fon dağılımınızı yılda 6 kez değiştirme hakkınız var! Üstelik fon dağılımınızı internet ve mobil şubemizden değiştirmek de çok kolay. Fonlarınızla ilgili kararlarınızı verirken, aylık olarak gönderdiğimiz, piyasadaki gelişmeleri içeren 60 saniyede fon önerileri videomuzdan veya anayorum bülteninden faydalanabilirsiniz.

Siz fon seçiminizi yaptıktan sonra, birikiminiz profesyonel portföy yönetim şirketleri tarafından sizin adınıza yönetilir. Böylece, küçük tasarruflarınız fonlarda değerlenerek, size destek olacak bir emeklilik birikimine dönüşür! Ayrıca tercih ettiğiniz fonların kazançları üzerinden kurumlar vergisi veya gelir vergisi kesintisi de yapılmaz.

Fonlarla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın: http://www.anadoluhayat.com.tr/bireysel-emeklilik/emeklilik-yatirim-fonlari
Daha Fazla Göster