• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Soru Cevap Videoları

Bireysel Emeklilik Sistemindeki Haklarım Nelerdir?

Mali durumunuzda beklenmedik gelişmeler mi oldu? Katkı payı ödemelerinize dilediğiniz an ara verebilirsiniz. Üstelik bu sırada birikiminiz değerlenmeye devam etsin.
Ayrıca finansal piyasalardaki gelişmelere göre birikiminize yön vermek de tamamen sizin elinizde. Bir yıl içerisinde fon dağılımınızı 6, seçtiğiniz planı 4 kez değiştirebilirsiniz. Sisteme girişinizin ikinci yılından sonra ise, emeklilik şirketinizi değiştirebilmeniz mümkün.

Bireysel Emeklilik Sistemi’nin avantajlarından en üst seviyede faydalanmak için sistemde en az 10 yıl süreyle kalmanız ve 56 yaşınızı doldurmanız gerekmekte. Ancak sistemden emekli olmadan da belirli kesintiler yapılarak dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın: http://www.anadoluhayat.com.tr/bireysel-emeklilik/sikca-sorulan-sorular/bireysel-emeklilik-hakkinda
Daha Fazla Göster