• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Soru Cevap Videoları

Bireysel Emeklilikte Daha Yüksek Birikime Nasıl Sahip Olurum?

Emeklilik birikiminizi en iyi şekilde değerlendirmeniz için size 4 önerimiz var!
1- Bireysel Emeklilik Sistemi’ne olabildiğince erken girmek! Ne kadar uzun süre katkı payı öderseniz, emeklilik birikiminiz de o kadar yüksek olur!

2- Düzenli ödeme! Ödediğiniz her katkı payı, sizi hayal ettiğiniz emeklilik günlerine bir adım daha yaklaştırır. Birikiminizi artırmanın bir diğer yolu da fırsat buldukça ek katkı payı ödemesi yapmaktır.

3- Daha yüksek katkı payı! Katkı payınızı her yıl enflasyon oranının üzerinde artırın ki, emekliliğinizde daha yüksek birikim elde edebilesiniz.

4- Fon takibi! Sisteme girişte risk profilinize göre uygun fonları belirleyebilir, daha sonra fonlarınızı yılda 6 kez değiştirebilirsiniz. Birikiminizi İnternet ve Mobil Şubemizden dilediğiniz an görüntüleyebilir, fonlarınızın getirilerini benzer yatırım araçlarıyla karşılaştırarak birikiminize yön verebilirsiniz.

Bireysel emeklilik hakkında detaylı bilgi için tıklayın: http://www.anadoluhayat.com.tr/bireysel-emeklilik/sikca-sorulan-sorular/bireysel-emeklilik-hakkinda
Daha Fazla Göster