• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Soru Cevap Videoları

Çocuğumun Geleceğini Güvence Altına Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Çocuğunuzun geleceği için şimdiden bir adım atmaya ne dersiniz? Onların geleceğine yatırım yapmak, Çocuğum için Yatırım Sigortası’yla çok kolay.
Yapacağınız tasarruf ister küçük olsun, ister büyük; elde edeceğiniz birikimle 0-15 yaşları arasındaki çocuğunuz ya da yakınınız gelecekte kendini finansal olarak güvende hisseder! Üstelik ödediğiniz primleri mevzuatta belirlenen sınırlar dahilinde gelir vergisi matrahınızdan da indirebilirsiniz.

Çocuğum için Yatırım Sigortası’yla elinize geçecek toplu parayı çocuğunuzun eğitim masraflarını karşılamak için kullanabilirsiniz. Ya da bu birikimle hayata atılırken ona destek olursunuz. Çocuğunuz büyüdükçe birikimi de büyüsün hayalleri hayal olarak kalmasın!

Çocuğunuzun gelecekteki finansal güvencesi olacak Çocuğum İçin Yatırım Sigortası’yla hemen tanışmak için tıklayın: http://www.anadoluhayat.com.tr/hayat-sigortalari/urunlerimiz/bireysel-hayat-sigortalarimiz/cocugum-icin-yatirim-sigortasi
Daha Fazla Göster