• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Soru Cevap Videoları

Ev Hanımlarına Özel Bireysel Emeklilik Planı Var mı?

Emekliliğin, tüm kadınların hakkı olduğuna inanıyoruz! Bu sebeple sektörde bir ilki gerçekleştirerek, sadece kadınlarımıza özel bir plan hazırladık!
Ev Hanımları Emeklilik Planı’na bütçenizi yormayacak katkı paylarıyla dahil olabilirsiniz. Sisteme dahil olduğunuzda %25 devlet katkısından faydalanmaya başlarsınız. Ayrıca birikiminiz profesyonel portföy yönetim şirketleri tarafından yönetilir.

Bununla birlikte katkı payı ödemeleriniz hayatın kötü sürprizlerine karşı güvence altında. Evli katılımcılarımızın eşini kaybetmesi, bekar katılımcılarımızın ise maluliyeti halinde sistemde geçirdikleri süre 10 seneye tamamlanana kadar ödemelerini biz üstleniriz. Yani beklenmedik durumlarda bile emekliliğinizi güvence altına alırız.

Geleceğini düşünen tüm kadınları plan detaylarını incelemek için tıklayın: http://www.anadoluhayat.com.tr/bireysel-emeklilik/urunlerimiz/ev-hanimlari-emeklilik-plani
Daha Fazla Göster