• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Soru Cevap Videoları

Grup Emeklilik Planları

Grup Emeklilik Planları, katkı paylarının sadece işveren, işveren ve çalışan ya da sadece çalışan tarafından ödendiği alternatifleriyle kurumunuza özel olarak tasarlanır.
Çalışanları adına grup emeklilik planı yaptıran işverenler, ek sosyal avantajlar sağlayan şirketler arasında kurumlarını farklılaştırabilir; çalışanlarının emeklilik dönemi için katkıda bulunarak çalışan motivasyonunu ve bağlılığını artırabilirler.

İşverenler katkı paylarını “sabit” veya “çalışanların ücretlerinin belirli bir yüzdesi” olarak ödemeyi tercih edebilir.

Üstelik, çalışanlar adına ödenen katkı payları kurumlar vergisinden indirilebilir.

Sistemin bir özelliği de, çalışanların kendi adlarına ödedikleri katkı payları için hiçbir yatırım aracında bulunmayan %25 Devlet Katkısı* avantajından faydalanacak olmaları!

Siz de kurumunuza en uygun çözümler hakkında bilgi almak için tıklayın: http://www.anadoluhayat.com.tr/bireysel-emeklilik/urunlerimiz/kurumlara-ozel-planlarimiz
Daha Fazla Göster