• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Soru Cevap Videoları

Kritik Hastalık Sigortası Nedir?

Zor zamanlarınızı birikimlerinize dokunmadan atlatabileceğinizi bilseniz, içiniz çok daha rahat olurdu, değil mi? Kritik Hastalık Sigortalarımızın sunduğu toplu para desteği ile, zor zamanlarınızda, hem tedavi masraflarınızı hem de hastalığınız sebebiyle meydana gelebilecek gelir kaybınızı karşılayacak bir finansal güvenceye sahip olabilirsiniz.
Kritik hastalıklara yakalanma oranı ne yazık ki gün geçtikçe artıyor. Hiçbir zaman olmasını istemeyiz ancak bu tür bir hastalığa yakalanmanız durumunda, sağlık harcamalarına bakılmaksızın toplu para güvencesi sunan Kritik Hastalık Sigortası ile, varlıklarınız ve birikiminiz korunurken, aynı zamanda nakit ihtiyaçlarınız da karşılanır.

İçerdiği yaşam kaybı teminatıyla, siz yanlarında olamasanız bile sevdiklerinizin güvende olduğunu bilmek, içinizi rahatlatır. Üstelik güvenceniz için ödediğiniz primleri mevzuatta belirlenen sınırlar dahilinde gelir vergisi matrahınızdan da indirebilirsiniz.

Siz de geleceğe güvenle bakmak istiyorsanız kritik hastalık sigortası ürünlerimizi incelemek için tıklayın:http://www.anadoluhayat.com.tr/koruma-sigortalari
Daha Fazla Göster