• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Soru Cevap Videoları

Neden Bireysel Emeklilik Sistemini Tercih Etmeliyim?

Emeklilik, çalışma hayatınızın sonunda emeklerinizin karşılığını alacağınız en güzel dönemdir. Bireysel Emeklilik Sistemi ise o dönemin keyfini sürmeniz için tasarlanan özel bir birikim modelidir.
Emeklilik günleri geldiğinde, hayat standardınızı korumak için sadece Sosyal Güvenlik Kurumundan alacağınız emekli maaşınız yeterli olmayabilir! Bireysel emeklilik sisteminin de esas amacı bu: Emeklilik döneminizde size ek gelir sağlayarak, refah seviyenizi korumak! Bireysel Emeklilik Sistemi herhangi bir sosyal güvencesi olmayanlar için de gelir kaynağı olarak düşünülebilir. Örneğin, ev hanımları. Ev Hanımlarının bireysel emeklilik sisteminde yapacakları tasarruflar, emeklilik dönemleri için sağlam bir güvence.

Siz de geleceğiniz için bugünden harekete geçin ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak oluşturduğumuz planları incelemek için tıklayın: http://www.anadoluhayat.com.tr/bireysel-emeklilik
Daha Fazla Göster