• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Soru Cevap Videoları

Otomatik Katılım’ın sağladığı avantajlar nelerdir?

Otomatik Katılım yoluyla iş yerinizin emeklilik planına dâhil oldunuz. Bu sayede, düzenli tasarruflarınızla emeklilik döneminizde tamamlayıcı bir birikim ve gelir elde edeceksiniz.Üstelik benzersiz teşvik ve avantajlarla! Gelin, Otomatik Katılım’a özel avantajlara birlikte bir göz atalım.
Otomatik Katılım’ın en önemli avantajlarından birisi Devlet Katkısı. 3 farklı devlet katkısı sizi bekliyor:

- Yatırdığınız her katkı payının %25’i tutarında devlet katkısı*
- Sisteme girişinizi takip eden 2. ayın sonunda, bir defaya özel 1.000 TL ilave Devlet Katkısı*
- Emeklilik hakkınızı en az 10 yıl süreli gelir sigortası ile düzenli maaş alarak kullanmanız durumunda birikiminizin %5’i karşılığında ek devlet katkısı*

Otomatik Katılım’ın bir diğer avantajı, kolaylığı.
Hesabınız nasıl sizin adınıza otomatik olarak açıldıysa, katkı payınız da bir işlem yapmanıza veya takip etmenize gerek kalmadan işvereniniz tarafından düzenli olarak ödenir.
Ayrıca hesabınızla ilgili tüm bilgilere istediğiniz an Anadolu Hayat Emeklilik mobil şube veya internet şubesi aracılığıyla ulaşır, canlı yardım ile tüm sorularınıza anında yanıt alırsınız.

Otomatik Katılım’ın en büyük artılarından biri de esnekliği. Katkı paylarınız ilk 2 ay likit fonda, bunu takiben standart fonda yatırıma yönlendirilir. Bu aşamalardan sonra tercihinizi emeklilik planınızdaki diğer fonlardan yana kullanabilirsiniz.
Dilerseniz prime veya emeklilik keseneğine esas kazancınızın %3ü olarak belirlenen katkı payı tutarınızı daha yüksek bir emeklilik birikimi için artırabilirsiniz.Dilerseniz ödemeye ara da verebilirsiniz.
İş yeri değişikliği durumunda yeni iş yerinizdeki hesabınıza önceki birikiminizi aktarabilirsiniz

Profesyonel Fon Yönetim avantajıyla, Otomatik Katılım en iyi yatırım araçlarından. Hesabınızdaki birikiminiz profesyonel portföy yönetim şirketleri tarafından yönetilir.

Otomatik Katılım’da giriş aidatı ve yönetim gider kesintisi ödemezsiniz.

Otomatik Katılım ile düzenli ve küçük tasarruflar, sizi hayalinizdeki emekliliğe bir adım daha yaklaştırıyor.

Anadolu Hayat Emeklilik olarak bu yolculukta hep sizinle olacağız.

Otomatik Katılım’la ilgili daha fazla bilgi almak için www.anadoluhayat.com.tr'yi ziyaret edebilir ya da 444 55 00 numaralı Bilgi Hattımızı arayabilirsiniz.
Daha Fazla Göster