• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Menfaatdarlar

Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortacılığı branşlarında faaliyet göstermekte olan Şirketimiz Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. menfaatdarları ile karşılıklı güven, profesyonellik, verimlilik ve iyi niyet çerçevesinde ilişkilerini yürütmektedir.

Hissedarlarımız, Sigortalılarımız ve Katılımcılarımız için en yüksek değeri yaratabilmek amacıyla aşağıda ifade edilen temel konularda ticari ilişkilerimizi yürütmekteyiz.

Dağıtım kanallarımız; Türkiye İş Bankası Şubeleri, Acente Satış Örgütümüz, Bireysel Satış Örgütümüz, HSBC Bank, Anadolu Bank, BankPozitif, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası ve Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

Tedarikçilerimiz; farklı sektörlerden kendi alanlarında deneyimli ve itibarlı kurumlar ile yürütmekte olduğumuz idari, pazarlama, satış, araştırma ve geliştirme faaliyetlerimiz için mal ve hizmet alımlarına yönelik ticari ilişkilerimizin taraflarıdır