Ek Katkı Payı Ödüllü Bireysel Emeklilik Satış Kampanyası
04 Nisan 2018
Paylaş
Paylaş
4 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında, bireysel emeklilik hesabı satın alan tüm müşteriler kampanyadan faydalanabilir. Kampanya kapsamında ek katkı payı kazanılabilmesi için kredi kartından katkı payı ödeme talimatı verilmesi ve ilk katkı payı tutarının ödenmiş olması gerekmektedir. Şirketimiz, süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve kampanyayı yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

Kampanya Detayları:

1. Kampanya 30 Nisan 2018 tarihine kadar geçerlidir.
2. Kampanya hesap bazında değil müşteri bazındadır ve kampanyadan bir defa faydalanılabilir.
3. T. İş Bankası Şubeleri, Anadolu Hayat Emeklilik acenteleri aracılığıyla veya mesafeli satış yoluyla açtırılan bireysel emeklilik hesapları kampanyaya dahil edilecek olup işveren katkılı grup emeklilik sözleşmeleriyle otomatik katılım kapsamında açılan hesaplar kampanya kapsamının dışında tutulacaktır.
4. Kampanya kapsamında ek katkı payı kazanılabilmesi için kredi kartından katkı payı ödeme talimatı verilmiş olması ve ilk katkı payı tutarının ödenmiş olması gerekmektedir.
5. Kampanya kapsamında sadece bir defaya mahsus olarak ilk aylık katkı payı tutarının (aylık harici ödemelerde katkı payı tutarının aylık karşılığının) %5'i kadar ek katkı payı kazanılabilecektir. Hak kazanılabilecek azami ek katkı payı tutarı 100 TL ile sınırlı olacaktır.
6. Ek katkı payı tutarları 4 Temmuz 2018 Pazartesi günü yürürlükte olan Bireysel Emeklilik Hesaplarına yansıtılacaktır.
7. Anadolu Hayat Emeklilik, koşulları önceden haber vermeksizin değiştirme ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.