Mobil Şube'den işlem yapın. Hem zamandan kazanın, hem de iPhone 7 kazanma fırsatını yakalayın!
10 Ekim 2016
Paylaş
Paylaş
10 Ekim-13 Kasım 2016 tarihleri arasında Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube'ye giriş yaparak bireysel emeklilik veya hayat sigortanıza ilişkin işlemlerden* birini yapın; her hafta 1 (bir) çekiliş hakkı elde ederek 10 adet iPhone7'den birini kazanma fırsatını yakalayın. --title Bu kampanya ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. adına MPİ'nin 04/10/2016 tarih ve 2347-7359 sayılı izni ile ESTABOOM tarafından düzenlenmiştir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye Geneli'nde Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.'ye ait Mobil Şube uygulaması (Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube uygulaması IOS ve Android marketlerden ücretsiz yüklenebilmektedir) kullanımını artırmak amacıyla, Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube'ye TCKN ya da müşteri numarası ve şifresi ile giriş yaparak Katkı Payı Değişikliği, İletişim/Kişisel Bilgi Güncelleme, İletişim Tercihi Güncelleme, Fon Dağılım Değişikliği, Kredi Kartı Güncelleme, Ek Katkı Payı Ödeme, Ödeme Sıklığı Değişikliği, Para Birimi Değişikliği işlemlerinden herhangi birini yapan bireysel müşterilere her hafta için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya koşullarını okumak için< a href=' https://www.anadoluhayat.com.tr/Documents/PDF%20Files/Haberler/iphone7OdulluKampanyaYasalMetin.pdf'> tıklayın.

Mobil Şube'yi Keşfet