Anadolu Hayat Emeklilik, Social Media Awards Turkey’de Altın Ödülün Sahibi Oldu

Social Media Awards Turkey- Veri Analitiği ödüllerinde Anadolu Hayat Emeklilik, “Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları” kategorisinin en iyisi seçildi.

BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliği ile bu yıl dördüncüsü düzenlenen, sosyal medyada yılın en başarılı performanslarını gösteren marka ve ekiplerin ödüllendirildiği “Social Media Awards Turkey” yarışması sonuçlandı. Jüri Ödülleri, Veri Analitiği Ödülleri ve Grand Prix olmak üzere üç bölümden oluşan yarışmada Anadolu Hayat Emeklilik Veri Analitiği Ödüllerinde “Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları” kategorisinin en iyisi seçildi ve dördüncü kez altın ödülün sahibi oldu.

Markaların sosyal medyadaki başarısını rakamsal verilerle ölçümlerken, sektör liderlerinin fikirlerine de başvuran “Social Media Awards Turkey”de altın ödülün sahibi olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Yılmaz Ertürk, sosyal medya mecralarını, katılımcıları ile aktif iletişimde kalarak etkileşim yaratmak ve şirket yeniliklerini en hızlı şekilde duyurmak için çok önemsediklerinin altını çizdi.