• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Basın Bültenleri

Anadolu Hayat Emeklilik’ten Çocuğum için Yatırım Sigortası Yaptıran Herkese Çift Kişilik Sinema Bileti Hediye!

Anadolu Hayat Emeklilik, 0-15 yaş arasındaki çocuklar adına yatırım yapılmasına imkân veren Çocuğum İçin Yatırım Sigortası ürününe özel bir kampanya düzenliyor. 21 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında devam edecek kampanyada, Çocuğum İçin Yatırım Sigortası satın alan herkes Cinemaximum’dan çift kişilik sinema bileti kazanacak.

Çocuklar adına yapılan küçük ve düzenli tasarruflara büyüme potansiyeli sunarken, aynı zamanda çocukların gelecekteki finansal güvencesi olan Çocuğum İçin Yatırım Sigortası ebeveynlerin de geleceğe güvenle bakmalarını sağlıyor.

Üstelik 21 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında Çocuğum İçin Yatırım Sigortası satın alanlara çift kişilik sinema bileti hediye!

Anne babaların en büyük önceliği çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmek

Anadolu Hayat Emeklilik Çocuğum İçin Yatırım Sigortası, 0-15 yaş arasındaki çocuğuna veya küçük yakınına iyi bir gelecek hazırlamak, böylece onun hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere özel olarak tasarlanmış bir finansal güvencedir.

Çocuğun potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmesi, başarılı bir kariyere sahip olması ve geleceğe sağlam adımlarla yürümesi, ancak iyi bir eğitim ile gerçekleşebilir. Eğitim masraflarının da her geçen gün arttığı düşünüldüğünde, çocuğun eğitim giderlerinin zorlanmadan karşılanabilmesi için erkenden tasarruf yapmanın önemi çok büyüktür.

Zaman hızla geçiyor, çocuklar hızla büyüyor. Onlar için tasarruf yapmaya ne kadar erken başlanırsa, daha iyi bir geleceğe ulaşmaları için o kadar güçlü bir desteğe sahip olurlar. Çocuğum İçin Yatırım Sigortası ile elde edilecek toplu para, çocukların eğitim masrafları için kullanılabileceği gibi, hayata atılırken onlara yardımcı olacak bir yatırım olarak da düşünülebilir.

Gelecek ne getirirse getirsin, çocuklar hayallerinin peşinden gitsin

Çocuğum İçin Yatırım Sigortası, çocuğunun gelecekte oluşacak finansal ihtiyaçları için düzenli yatırım yapmak isteyenlere sağladığı vergi avantajıyla da yatırım araçları arasında bir adım öne çıkıyor. İçinde bulunulan vergi dilimine göre %15 ila %35 arasında değişen oranlarda vergi avantajından faydalanabilmek mümkün.

Çocuğum İçin Yatırım Sigortasına ödenen primlerin tamamı, mevzuatta belirlenen limitler dâhilinde, vergi matrahından indirilebiliyor. Vergi indiriminden faydalanmak için ödeme belgelerinin muhasebe birimlerine ibraz edilmesi yeterli.

Kampanya kapsamındaki ürün, İş Bankası şubelerinden ya da yurt geneline yayılmış Anadolu Hayat Emeklilik acentelerinden satın alınabilmektedir.

Kampanya kapsamında yer alan ürünle ilgili konuşan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan, şunları söyledi: “ Çocuklar bizim geleceğimiz. Onların gelişimi ve başarısı için elimizden gelenin en iyisini yapar, hayallerinin gerçekleşmesi için onlara destek olmaya çalışırız. Çocuğum İçin Yatırım Sigortasını bu amaç için tasarladık. Ebeveynler küçük ve düzenli tasarruflarla çocukları için güvenli bir gelecek sağlarken aynı zamanda çok ciddi bir vergi avantajı elde ederek çok daha kazançlı bir yatırım yapma fırsatı elde ediyorlar. Onlar için yapacakları yatırımlar sayesinde, gelecek ne getirirse getirsin, çocuklar hayallerinin peşinden gidecek.”

Kampanya hakkında detaylı bilgi için, anadoluhayat.com.tr’den ya da 0850 724 55 00 numaralı telefondan bilgi alınabiliyor.