• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

AHE Akademi

AHE Akademi

​Şirketimiz, çalışanlarının eğitim ve gelişimlerini kültürel boyutu da dâhil ederek sistematik ve standart biçimde yürütmek amacıyla AHE Akademi'yi yapılandırmıştır. 

AHE Akademi ile insan sermayesine yatırım yapılarak, müşteri odaklı kültürün sürekliliği amaçlanmıştır. 

Anadolu Hayat Emeklilik, çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimlerini destekleyerek kariyer planlarına uygun çeşitli aktiviteler sunmakta ve çalışanlarına farklı perspektifler kazandırmayı amaçlamaktadır. 

AHE Akademi bünyesinde sunulan eğitim programları:

Çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla AHE Akademi çatısı altında iki farklı kanaldan eğitimler programlanmıştır. 

A. Çalışanlara yönelik eğitim programları: 


Yöneticilerini kendi kaynaklarından yetiştiren bir kurum olarak çalışanlarımızın mesleki eğitimlerine ayrı bir önem verilmektedir. 

Çalışanlarımız, işe başladıklarında verilen Fonksiyonel eğitim programları ile Temel Sigortacılık ve Bireysel Emeklilik Sistemi konularında yetiştirilmekte, bu temel eğitimlerin ardından çalışma hayatları boyunca her aşamada ihtiyaç duyacakları yetkinliklere sahip olabilmeleri için yöneticilik, beceri, pazarlama, yazılım ve bilgisayar eğitimleri desteklenmektedir. AHE Akademi “şirketlerin en önemli sermayeleri insan kaynaklarıdır” anlayışıyla ve sektöre öncülük etmek, yol göstermek misyonu ile çalışanlarının dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmesi amacıyla yurtdışı eğitim programlarına katılımı sağlamaktadır.

B. Acentelerimiz ve İş ortaklarımıza yönelik eğitim programları: 


AHE Akademi, Şirketimizle iş ortaklığı bulunan, bu ortaklık bağlamında Şirketimizin hayat sigortası ve bireysel emeklilik ürünlerinin tanıtımı ve pazarlanması konusunda faaliyet gösteren Acenteler, Bankalar ve Broker firmalarının çalışanlarına yönelik eğitim programlarıda düzenlemektedir. Bu uygulamalarla amaçlanan, Hayat Sigortası ürünlerini satabilmek ve Bireysel Emeklilik Aracılığı faaliyetinde bulunabilmek için alınması zaruri olan fonksiyonel gelişim eğitimlerinin yanında, müşterilerimize daha nitelikli hizmet verebilmesi için, kişisel gelişim programlarını da eğitimlerimize dâhil ederek, iş ortaklarımıza ve çalışanlarına daha kapsamlı bir hizmet vermektir. Düzenlenen eğitim programları, kurum içi veya kurum dışı eğitimler olarak uygulanmakta olup ve bu eğitim programları için yurt içi ve uluslararası kaynaklardan faydalanılmaktadır. 

Eğitim programları

​Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine yönelik eğitimler, kurum içi veya kurum dışı eğitimler olarak uygulanmakta ve bu eğitim programları için yurt içi ve uluslararası kaynaklardan faydalanılmaktadır. Yöneticilerini kendi kaynaklarından yetiştiren bir kurum olarak çalışanlarımızın mesleki eğitimlerine ayrı bir önem verilmektedir.

Çalışanlarımız, işe başladıklarında verilen oryantasyon eğitim programı ile Temel Sigortacılık ve Bireysel Emeklilik Sistemi konularında yetiştirilmekte, bu temel eğitimlerin ardından çalışma hayatları boyunca her aşamada ihtiyaç duyacakları yetkinliklere sahip olabilmeleri için çeşitli eğitimlerle desteklenmektedir.