Anadolu Sigorta ürünlerinde Genç Emeklilik Planı müşterilerine özel indirim avantajından yararlanın.

Kampanya bitiş tarihi
Paylaş
31 Aralık 2022 (177 gün kaldı)
Genç Emeklilik Planı müşterilerini Anadolu Sigorta’da pek çok avantaj bekliyor. Siz de kasko, sağlık, konut sigortasına ilaveten bireysel siber güvenlik ve tamamlayıcı sağlık sigortası ihtiyaçlarınız için bu fırsatı kaçırmayın.
31 Aralık 2022 tarihine kadar, 237 numaralı Genç Emeklilik Planı, 238, 245 ve 312 numaralı Avantajlı Genç Emeklilik Planı kapsamındaki müşterilerimizin Anadolu Sigorta’dan ferdi olarak satın alacakları Birleşik Kasko Sigortası’nda %5, Bireysel Sağlık Sigortası (Nefes Sağlık Sigortası hariç) kapsamında ilk defa düzenlenecek poliçelerde geçerli olmak üzere %10, Modüler Konut Paket Sigortası’nda %35, Yeni Nesil Konut Paket Sigortası’nda %15 ve Bireysel Siber Güvenlik Sigortası’nda %10 indirim hakkı bulunmaktadır. Yapılacak indirim deprem ve hizmet teminatları hariç olmak üzere uygulanacaktır. Katılımcımız veya sigortalılarımız tarafından kullanılabilecek bu indirim kampanya tarihleri arasında ilk defa düzenlenen ve yenilenen poliçeler için geçerli olup, söz konusu indirim, başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemeyecektir.

Kampanya Detayları:

1. Kampanya 01 Nisan – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
Gelecek Planlama Araçları
Birikiminizi geleceğe yönelik beklentilerinize uygun şekilde yönetin.
BES Birikim Hesaplama
“Aylık ödeyebileceğim katkı payı belli. Ödemelerimi düzenli yaparsam emeklilikte tahmini ne kadar birikimim olur?” diye soruyorsanız bu araç sizin için.
Hesaplayıcıyı Aç
Kolay Ürün Seçici
İhtiyaçlarınıza ve geleceğe yönelik beklentilerinize en uygun ürünü kolayca bulun.
Ürün Bul
Risk Profili Anketi
Finansal tercihlerinize, maddi durumunuza ve hedeflerinize en uygun emeklilik yatırım fonunu bulun.
Ankete Başla