Çiftçilere Özel Emeklilik Planı‘na dahil olun, Opet’ten 150 TL‘ye varan akaryakıt kazanma fırsatı yakalayın!

Kampanya bitiş tarihi
Paylaş
31 Aralık 2023 (Sona erdi)
31 Aralık’a kadar dahil olun, 150 TL’ye varan akaryakıt kazanın!
Kampanya kapsamında, düzenli katkı payının aylık karşılığı 400 TL - 649 TL arası olan bireysel emeklilik hesapları için tek seferde 100 TL; düzenli katkı payının aylık karşılığı 650 TL ve üzerinde olan bireysel emeklilik hesapları için ise tek seferde 150 TL değerinde Opet Yakıt Puan hediye edilecektir. Kampanyadan her müşteri yalnızca bir defa faydalanabilecek olup Opet Yakıt Puan hediyesi için cayma süresi sonunda ve puanın yükleneceği tarihlerde ilgili bireysel emeklilik hesabının yürürlükte olması gerekmektedir.

Kampanya Detayları:

1. Kampanya Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından 15 Şubat – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
2. Kampanyadan her müşteri yalnızca bir defa faydalanabilecek olup, kampanya kapsamında açılan ilk bireysel emeklilik hesabı için ödül verilecektir. Opet hediye yakıt puana hak kazanılabilmesi için cayma süresi sonunda ve puanın yükleneceği tarihlerde ilgili bireysel emeklilik hesabının yürürlükte olması gerekmektedir. Ödüle hak kazanan müşterilerin yalnızca cep telefonu numarası bilgileri Opet ile paylaşılacak olup, Opet tarafından cep telefonlarına akaryakıt ödülü yüklemesi yapılacak ve hediye yakıt puan yüklendiğine ilişkin bilgilendirme mesajı gönderilecektir.
3. Kampanya kapsamında en fazla 150 TL değerinde akaryakıta hak kazanılabilir
4. İlgili bireysel emeklilik hesabının cayma süresinin dolmasını takip eden ay içinde, kampanya kapsamında ödüle hak kazanan bireysel emeklilik sözleşmesine tanımlı cep telefonu numarasına yükleme yapılır.
5. Yüklenecek yakıt puanlar puanların yüklendiği ayı takip eden 3 tam ayın sonuna kadar Opet istasyonlarında benzin ve motorin alımlarında harcanabilecektir, bu süre içinde kullanılmayan yakıt puanlar puanların yüklendiği ayı takip eden 4. ayın ilk günü silinecektir.
6. Müşteriler, Paro sistemine dahil ve hâlihazırda Opet Kart işlemlerinin gerçekleştirildiği tüm Opet ve Sunpet istasyonlarında bulunan market görevlisine, cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen doğrulama şifresini ileterek puanlarını harcayabileceklerdir.
7. Kampanya kapsamında yüklenecek yakıt puanlar sadece Paro sistemine dahil ve hâlihazırda Opet Kart işlemlerinin gerçekleştirildiği tüm Opet ve Sunpet istasyonlarında akaryakıt (Benzin, Motorin) alımlarında parçalı veya tüm olarak harcanabilecek olup, otogazda geçerli olmayacaktır.
8. Kampanya kapsamında hak kazanan müşteriler, yüklenen puanların kullanımı ile ilgili her türlü soru ve sorunları için 444 67 38 numaralı Opet Müşteri Hizmetleri’nden hizmet alabileceklerdir.
9. İletişim bilgisi eksikliği, yanlışlığı ya da farklı nedenlerle katılımcı tarafından verilen numaraya puan yüklenememesi durumunda Anadolu Hayat Emeklilik sorumlu değildir.
10. Anadolu Hayat Emeklilik, koşulları önceden haber vermeksizin değiştirme ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.
11. Kampanyaya katılan müşterilerin verecekleri bilgiler, bu kampanya ile sınırlı olmak kaydıyla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından, hizmet sağlayıcı Opet ile paylaşılabilir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerinizin toplanması, saklanması, işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin detaylı bilgiye https://www.anadoluhayat.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi-hakkinda adresinde yer verilmektedir.
12. Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, işbu kullanım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
Gelecek Planlama Araçları
Birikiminizi geleceğe yönelik beklentilerinize uygun şekilde yönetin.
BES Birikim Hesaplama
“Aylık ödeyebileceğim katkı payı belli. Ödemelerimi düzenli yaparsam emeklilikte tahmini ne kadar birikimim olur?” diye soruyorsanız bu araç sizin için.
Hesaplayıcıyı Aç
Kolay Ürün Seçici
İhtiyaçlarınıza ve geleceğe yönelik beklentilerinize en uygun ürünü kolayca bulun.
Ürün Bul
Risk Profili Anketi
Finansal tercihlerinize, maddi durumunuza ve hedeflerinize en uygun emeklilik yatırım fonunu bulun.
Ankete Başla