Çiftçilere Özel Emeklilik Planı'na dahil olun, Petrol Ofisi’nden 100 TL’ye varan akaryakıt kazanma fırsatı yakalayın.

Kampanya bitiş tarihi
Paylaş
31 Mart 2021 (Sona erdi)
31 Mart’a kadar dahil olun, 100 TL’ye varan akaryakıt kazanın.
Kampanya kapsamında, düzenli katkı payının aylık karşılığı 250 TL - 499 TL arası olan bireysel emeklilik hesapları için tek seferde 50 TL; düzenli katkı payının aylık karşılığı 500 TL ve üzerinde olan bireysel emeklilik hesapları için ise tek seferde 100 TL değerinde Positive Card akaryakıt kartı hediye edilecektir. Kampanyadan her müşteri yalnızca bir defa faydalanabilecek olup Positive Card akaryakıt kartı hediyesi için cayma süresi sonunda ve puanın yükleneceği tarihlerde ilgili bireysel emeklilik hesabının yürürlükte olması gerekmektedir.

Kampanya Detayları:

1. Kampanyadan her müşteri yalnızca bir defa faydalanabilecek olup, kampanya kapsamında açılan ilk bireysel emeklilik hesabı için ödül verilecektir. Petrol Ofisi Positive Card akaryakıt kartı hediyesi kazanılabilmesi için cayma süresi sonunda ve puanın yükleneceği tarihlerde ilgili bireysel emeklilik hesabının yürürlükte olması gerekmektedir. Ödüle hak kazanan müşterilerin Petrol Ofisi Positive Card’ları ilgili tutarlar yüklenerek adreslerine gönderilecektir.
2. Kampanya kapsamında en fazla 100 TL değerinde akaryakıta hak kazanılabilir.
3. İlgili bireysel emeklilik hesabının cayma süresinin dolmasını takip eden ay içinde, Petrol Ofisi Positive Card’a yükleme yapılır.
4. Positive Card’ların son kullanım tarihi bulunmaz.
5. Kartın kullanımı için Positive Card’ı aktif hale getirip şifre alınması gerekmektedir. Bu işlem için; AKTIF, Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarası, AD ve SOYAD aralarında boşluk bırakılarak 7627’ye kısa mesaj olarak gönderilmelidir. Örnek aktifleştirme mesajı: AKTIF 7000190070001900 MEHMET YILMAZ.
6. Kart kayıtlılık ve aktiflik detayları için 0800 211 02 29 - 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi aranabilir.
7. Anadolu Hayat Emeklilik, koşulları önceden haber vermeksizin değiştirme ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.
8. Adres yetersizliği ya da farklı nedenlerle kartın katılımcıya teslim edilememesi durumunda Anadolu Hayat Emeklilik sorumlu değildir.
Gelecek Planlama Araçları
Birikiminizi geleceğe yönelik beklentilerinize uygun şekilde yönetin.
BES Birikim Hesaplama
“Aylık ödeyebileceğim katkı payı belli. Ödemelerimi düzenli yaparsam emeklilikte tahmini ne kadar birikimim olur?” diye soruyorsanız bu araç sizin için.
Hesaplayıcıyı Aç
Kolay Ürün Seçici
İhtiyaçlarınıza ve geleceğe yönelik beklentilerinize en uygun ürünü kolayca bulun.
Ürün Bul
Risk Profili Anketi
Finansal tercihlerinize, maddi durumunuza ve hedeflerinize en uygun emeklilik yatırım fonunu bulun.
Ankete Başla