Anadolu Hayat Emeklilik’ten Çocuğum için BES ürünü alanlar Trendyol Cüzdan hediye çeki kazanıyor!

Kampanya bitiş tarihi
Paylaş
18 Temmuz 2021 (Sona erdi)
18 Haziran- 18 Temmuz 2021 tarihleri arasında Çocuğum için BES satın alarak çocuğunuzu bireysel emeklilik sistemine dahil edin, ödeyeceğiniz aylık düzenli katkı payı tutarına göre 100 TL’ye kadar Trendyol Cüzdan hediye çeki kazanın.
Kampanya döneminde Çocuğum için BES ürünü satın alarak bireysel emeklilik hesabı açtıran katılımcılara yalnızca bir defaya mahsus olarak, ödeyecekleri ilk düzenli katkı payı tutarının aylık karşılığı 200 TL ile 399 TL arasında ise 50 TL, düzenli katkı payının aylık karşılığı 400 TL ve üzerinde ise 100 TL tutarında Trendyol Cüzdan hediye çeki verilecektir.

Kampanya Detayları:

1. Kampanya, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından 18 Haziran 2021 ve 18 Temmuz 2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
2. Kampanya hesap değil müşteri bazındadır ve her katılımcı kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir. Katılımcının hediye çekine hak kazanma koşulu sağlayan birden fazla bireysel emeklilik hesabının bulunması durumunda, hediye çeki, yalnızca kampanya kapsamında açılan hesaplardan imza tarihi en eski olan için verilir.
3. Katılımcıların hediye çeklerini kullanabilmeleri için öncelikle Trendyol hesaplarına giriş yaparak, telefon numaraları aracılığı ile cüzdan hesaplarını aktive etmeleri gerekmektedir. Cüzdan hesaplarını aktif hale getirdikten sonra Anadolu Hayat Emeklilik tarafından cep telefonu numaralarına kısa mesaj olarak iletilen 20 haneli hediye çeki kodunu girerek cüzdan hesaplarına hediye çeki tutarı kadar bakiye yükleyip çek tutarını alışverişlerinde kullanabileceklerdir. Mevcutta Trendyol hesabı olmayanlar katılımcıların ise e-posta adresleri ile Trendyol hesabı oluşturmaları gerekmektedir.
4. Trendyol cüzdan hediye çekleri; altın, cep telefonu ve dijital ürünler hariç tüm kategorilerdeki farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanılabilir ve kalan bakiye takibi yapılabilir. Hediye edilen tutara ek olarak 10 TL ve katları olacak şekilde cüzdan hesabına istenilen miktarda para aktarılabilir. İptal ve iade durumunda sipariş tutarı tekrar cüzdana yüklenecektir. Cüzdan hediye çekleri indirimli ürünlerde, mevcut kampanyalarda ve Trendyol Go (Hızlı market ve yemek) uygulamalarında geçerlidir. Hediye çeklerinin kullanım süreleri hediye çeklerinin teslim edilmesinden itibaren 1 yıldır.
5. Türkiye İş Bankası Şubeleri, Anadolu Hayat Emeklilik acenteleri aracılığıyla, direkt satış ekibi veya mesafeli satış yoluyla (tele-satış, Anadolu Hayat Emeklilik internet sitesi, AHE Online ve AHE Mobil dijital kanalları üzerinden online olarak) açtırılan Çocuğum için BES Planı’na bağlı bireysel emeklilik hesapları kampanyaya dahil edilecektir.
6. Kampanya kapsamında hediye çeki kazanılabilmesi için kredi kartından katkı payı talimatı verilmiş olması ve ilk katkı payı tutarının kredi kartı ile ödeme yöntemiyle 20 Eylül 2021 tarihine kadar şirket hesaplarına nakden intikal etmesi gerekmektedir.
7. Kampanya kapsamında sadece bir defaya mahsus olarak düzenli katkı payı tutarının aylık karşılığı 200 TL ile 399 TL arasında olan müşteriler 50 TL, düzenli katkı payı tutarının aylık karşılığı 400 TL ve üzeri olan müşteriler ise 100 TL tutarında Trendyol Cüzdan hediye çekine hak kazanabilecektir.
8. Hediye çekleri 20 Eylül 2021 tarihinde ilgili hesabın yürürlükte olması ve ödüle konu olan ilk düzenli katkı payının iptal edilmemiş olması koşuluyla 20 Eylül 2021 tarihini takip eden 7 iş günü içinde Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. ‘ye bildirmiş oldukları cep telefonu numarasına kısa mesaj olarak iletilecek olup, yanlış verilen bilgiler ve/veya kapalı/aktif olmayan hatlar sebebiyle hediye kodu gönderilememesi durumunda Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. sorumlu tutulamaz.
9. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yeni koşullar ve/veya durdurma kararı Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından duyurulacaktır.
10. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. mükerrer veya kötü niyetli katılımları herhangi bir gerekçe belirtmeksizin eleme hakkına sahiptir.
11. Kampanyaya Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. çalışanları katılamaz.
12. Kampanya bitiş tarihi itibarıyla hakkında Anadolu Hayat Emeklilik tarafından yasal süreç başlatılmış veya Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’nin zararının oluşmasına sebebiyet vermesi nedeniyle hakkında yasal süreç başlatılmasına karar verilmiş kişiler kampanyadan faydalanamazlar. Bu kişiler tespit edilirse ödülleri iptal edilecektir.
13. Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, işbu kullanım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
Gelecek Planlama Araçları
Birikiminizi geleceğe yönelik beklentilerinize uygun şekilde yönetin.
BES Birikim Hesaplama
“Aylık ödeyebileceğim katkı payı belli. Ödemelerimi düzenli yaparsam emeklilikte tahmini ne kadar birikimim olur?” diye soruyorsanız bu araç sizin için.
Hesaplayıcıyı Aç
Kolay Ürün Seçici
İhtiyaçlarınıza ve geleceğe yönelik beklentilerinize en uygun ürünü kolayca bulun.
Ürün Bul
Risk Profili Anketi
Finansal tercihlerinize, maddi durumunuza ve hedeflerinize en uygun emeklilik yatırım fonunu bulun.
Ankete Başla