Anadolu Hayat Emeklilik’in Dijital Kanalları MacBook Air kazandırıyor!

Kampanya bitiş tarihi
Paylaş
10 Eylül 2021 (Sona erdi)
26 Temmuz-10 Eylül tarihleri arasında AHE Mobil, AHE Online ya da internet sitemiz üzerinden satın alacağınız bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünleri ile geleceğinizi kolayca güvence altına alın. Üstelik MacBook Air kazanma şansı yakalayın.
Kampanya Detayları:

1. Kampanya 26 Temmuz – 10 Eylül 2021 tarihleri arasında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2. Anadolu Hayat Emeklilik internet sitesi, AHE Online ve AHE Mobil üzerinden Genç Emeklilik Planı, Geleceğe Yatırım Planı, Çocuğum için BES Planı, Usta Emeklilik Planı, Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası, Standart Kritik Hastalık Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası ve Tam Kapsamlı Hayat Sigortası ürünlerimizi satın alan müşteriler arasından yapılacak çekilişle 3 kişiye Macbook Air 250 GB MGN63TU/A bilgisayar hediyesi verilecektir.
3. MacBook Air bilgisayar ödülünden, 16 Kasım 2021 tarihi itibarıyla ilgili bireysel emeklilik sözleşmesi/sözleşmeleri ile hayat sigortası poliçesi/poliçeleri için cayma hakkını kullanmamış ve ilgili sözleşmesi/sözleşmeleri ile poliçesi/poliçeleri için ilk katkı payı/prim ödemesini gerçekleştirmiş ve sözleşmesi/sözleşmeleri ile poliçe/poliçeleri yürürlükte/meri olan müşteriler faydalanabilirler.
4. Her müşteri kampanya kapsamında yalnızca bir ödüle hak kazanabilecektir. Birden fazla bireysel emeklilik hesabı veya hayat sigortası poliçesi satın alınması durumunda, her bir ürün için ayrı ayrı çekilişe katılma hakkına sahip olacaktır.
5. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
6. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Kampanya kapsamında düzenlenen Çocuğum için BES Planı için bireysel emeklilik hesabı üzerinde tanımlı yasal temsilciye çekiliş hakkı verilecektir.
7. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
8. ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. çalışanları, ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
9. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. mükerrer veya kötü niyetli katılımları herhangi bir gerekçe belirtmeksizin eleme hakkına sahiptir.
10. Kampanya bitiş tarihi itibarıyla teknik inceleme sonucunda Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından hakkında kanuni takip başlatılmış veya kararı verilmiş müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.
11. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. sisteminde yer alan kimlik ve iletişim bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
12. Müşterilerin iletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde bildirmeleri gerekmektedir. MacBook Air bilgisayar hediyesi kazanan müşterilerin, ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş.’ye bildirmiş olduğu, yanlış verilen bilgiler ve/veya kapalı/aktif olmayan hatlar veya eksik ya da hatalı adres bildirimi sebebiyle hediyenin gönderilmemesi durumunda Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. sorumlu tutulamaz.
13. Kampanyaya katılmayı kabul eden müşterilerin verecekleri bilgiler, bu kampanya ile sınırlı olmak kaydıyla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından hizmet sağlayıcı ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ ve arayüz dahil ilgili teknik destek ve diğer hizmetleri sağlayan üçüncü kişi/kişiler ile paylaşılabilir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerinizin toplanması, saklanması, işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin detaylı bilgiye https://www.anadoluhayat.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi-hakkinda adresinden ulaşabilirsiniz.
14. Müşteriler, kampanyaya katılmakla, internet sitesinde yer alan kampanya koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
15. Çekiliş 16.11.2021 tarihinde ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacaktır.
16. Kazanan talihliler, 19.11.2021 tarihli Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir.
17. Asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. sorumlu tutulamaz. 06.12.2021 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 21.12.2021 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.
18. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
19. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yeni koşullar Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından duyurulacaktır.
Gelecek Planlama Araçları
Birikiminizi geleceğe yönelik beklentilerinize uygun şekilde yönetin.
BES Birikim Hesaplama
“Aylık ödeyebileceğim katkı payı belli. Ödemelerimi düzenli yaparsam emeklilikte tahmini ne kadar birikimim olur?” diye soruyorsanız bu araç sizin için.
Hesaplayıcıyı Aç
Kolay Ürün Seçici
İhtiyaçlarınıza ve geleceğe yönelik beklentilerinize en uygun ürünü kolayca bulun.
Ürün Bul
Risk Profili Anketi
Finansal tercihlerinize, maddi durumunuza ve hedeflerinize en uygun emeklilik yatırım fonunu bulun.
Ankete Başla