Her 5.000 TL ek katkı payı için 50 TL kazanın!

Kampanya bitiş tarihi
Paylaş
14 Kasım 2019 (Sona erdi)
14 Kasım tarihine kadar bireysel emeklilik hesabınıza ödediğiniz her 5.000 TL ek katkı payı için 50 TL kazanın!
28 Ekim-14 Kasım 2019 tarihleri arasında, bireysel emeklilik hesabına en az 5.000 TL ek katkı payı ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımıza ödediği her 5.000 TL ek katkı payı için 50 TL ek katkı ödülü verilecektir.

Kampanya Detayları:

1. Kampanya 28 Ekim – 14 Kasım 2019 tarihleri arasında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2. Bireysel emeklilik hesabına en az 5.000 TL ek katkı payı ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımıza ödediği her 5.000 TL ek katkı payı için 50 TL ek katkı ödülü verilecektir.
3. 2019 yılına ait düzenli katkı payı vadelerinin tamamı ödenmiş hesaplar için ek katkı ödülü kazanılabilecektir.
4. Hak kazanılabilecek azami ek katkı payı tutarı katılımcı bazında 250 TL ile sınırlı olacaktır.
5. Birden fazla bireysel emeklilik hesabına ek katkı ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımızın ödülleri tüm hesaplarına yatırılan toplam ek katkı payı üzerinden hesaplanır. Ödüller hesaplara aktarılırken, kampanya döneminde hesaplara yatırılan ek katkı payı tutarının, katılımcının yatırdığı toplam ek katkı payına oranı nispetinde dağıtılır.
6. Ek katkı ödül tutarları, 1 Şubat 2020 tarihinde ilgili hesabın yürürlükte olması ve ödüle konu olan ek katkıların iptal edilmemiş olması koşuluyla 1 Şubat 2020 tarihini takip eden 3 iş günü içerisinde ilgili hesaplara ödenir.
7. Düzenli katkı payları, devlet katkısı tutarları, Ev Hanımları Emeklilik Planı güvence teminatı kapsamında ödenen katkı payları, başlangıç tutarları, bonus tutarları, aktarımla gelen tutarlar, işveren grup emeklilik sertifikalarına ve otomatik katılım sözleşmelerine ödenen ek katkı payları kampanya kapsamında değerlendirilmez.
8. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
9. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yeni koşullar Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından duyurulacaktır.
10. Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, kampanya koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
Gelecek Planlama Araçları
Birikiminizi geleceğe yönelik beklentilerinize uygun şekilde yönetin.
BES Birikim Hesaplama
“Aylık ödeyebileceğim katkı payı belli. Ödemelerimi düzenli yaparsam emeklilikte tahmini ne kadar birikimim olur?” diye soruyorsanız bu araç sizin için.
Hesaplayıcıyı Aç
Kolay Ürün Seçici
İhtiyaçlarınıza ve geleceğe yönelik beklentilerinize en uygun ürünü kolayca bulun.
Ürün Bul
Risk Profili Anketi
Finansal tercihlerinize, maddi durumunuza ve hedeflerinize en uygun emeklilik yatırım fonunu bulun.
Ankete Başla