Çiftçilere Özel Emeklilik Planı kapsamında bireysel emeklilik hesabınıza yatırdığınız her 5.000 TL için 50 TL ek katkı payı ödülü kazanma fırsatı yakalayın.

Kampanya bitiş tarihi
Paylaş
05 Haziran 2020 (Sona erdi)
5 Haziran tarihine kadar ek katkı payı yatırın, 250 TL'ye kadar ek katkı payı kazanın.
5 Haziran 2020 tarihine kadar Çiftçilere Özel Emeklilik Planı kapsamındaki bireysel emeklilik hesaplarına en az 5.000 TL ek katkı payı ödeyen katılımcılarımız, ödedikleri her 5.000 TL ek katkı payı için 50 TL ek katkı ödülü kazanacaktır. 2020 yılına ait düzenli katkı payı vadelerinin tamamı ödenmiş hesaplar için ek katkı ödülü kazanılabilecektir. Hak kazanılabilecek azami ek katkı payı tutarı katılımcı bazında 250 TL ile sınırlı olacaktır. Kampanya kapsamında ek katkı payı kazanılabilmesi için, 7 Ağustos 2020 tarihinde ilgili hesabın yürürlükte olması ve ödüle konu olan ek katkıların iptal edilmemiş olması gerekmektedir.

Kampanya Detayları:

1. Kampanya 6 Mayıs – 5 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
2. Çiftçilere Özel Emeklilik Planı kapsamındaki bireysel emeklilik hesabına en az 5.000 TL ek katkı payı ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımıza ödediği her 5.000 TL ek katkı payı için 50 TL ek katkı ödülü verilecektir.
3. 2020 yılına ait düzenli katkı payı vadelerinin tamamı ödenmiş hesaplar için ek katkı ödülü kazanılabilecektir.
4. Hak kazanılabilecek azami ek katkı payı tutarı katılımcı bazında 250 TL ile sınırlı olacaktır.
5. Birden fazla bireysel emeklilik hesabına ek katkı ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımızın ödülleri tüm hesaplarına yatırılan toplam ek katkı payı üzerinden hesaplanır. Ödüller hesaplara aktarılırken, kampanya döneminde hesaplara yatırılan ek katkı payı tutarının, katılımcının yatırdığı toplam ek katkı payına oranı nispetinde dağıtılır.
6. Ek katkı ödül tutarları, 7 Ağustos 2020 tarihinde ilgili hesabın yürürlükte olması ve ödüle konu olan ek katkıların iptal edilmemiş olması koşuluyla 7 Ağustos tarihini takip eden 3 iş günü içerisinde ilgili hesaplara ödenir.
7. Düzenli katkı payları, devlet katkısı tutarları, başlangıç tutarları, bonus tutarları, aktarımla gelen tutarlar kampanya kapsamında değerlendirilmez.
8. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
9. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yeni koşullar Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından duyurulacaktır.
10. Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, kampanya koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
Gelecek Planlama Araçları
Birikiminizi geleceğe yönelik beklentilerinize uygun şekilde yönetin.
BES Birikim Hesaplama
“Aylık ödeyebileceğim katkı payı belli. Ödemelerimi düzenli yaparsam emeklilikte tahmini ne kadar birikimim olur?” diye soruyorsanız bu araç sizin için.
Hesaplayıcıyı Aç
Kolay Ürün Seçici
İhtiyaçlarınıza ve geleceğe yönelik beklentilerinize en uygun ürünü kolayca bulun.
Ürün Bul
Risk Profili Anketi
Finansal tercihlerinize, maddi durumunuza ve hedeflerinize en uygun emeklilik yatırım fonunu bulun.
Ankete Başla