Emeklilik ikramiyesini bireysel emeklilik hesabında değerlendirenlere Anadolu Hayat Emeklilik’ten ilave ek katkı payı hediyesi!

Kampanya bitiş tarihi
Paylaş
31 Mayıs 2023 (Sona erdi)
31 Mayıs’a kadar bireysel emeklilik hesabınıza toplu para yatırarak benzersiz avantajlardan yararlanın!

17 Nisan – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında bireysel emeklilik hesabınıza ödeyeceğiniz her katkı payının %30’u oranında hesaplanan devlet katkısı avantajına ilaveten 200 bin TL ve üzerinde yapacağınız ek katkı payı ödemelerinde, yatırdığınız toplu paranın %1’i oranında hediye ek katkı payı fırsatından yararlanabilirsiniz.

Emeklilik ikramiyeniz ya da toplu paranız ile tasarruf yapmayı planlıyorsanız, Bireysel Emeklilik Sisteminin sunduğu benzersiz ve ödeyeceğiniz her katkı payının %30’u oranında hesaplanan devlet katkısı avantajından yararlanırken kampanyamız kapsamında hediye ek katkı payı ödülünden de yararlanabilirsiniz.

Kampanya Detayları:

  1. Kampanya 17 Nisan – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
  2. Bireysel emeklilik hesabına en az 200.000 TL ek katkı payı ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımıza ödedikleri toplu paranın %1’i oranında ek katkı payı ödülü verilecektir.
  3. 2023 yılına ait düzenli katkı payı vadelerinin tamamı ödenmiş hesaplar için ek katkı ödülü kazanılabilecektir.
  4. Hak kazanılabilecek azami ek katkı payı tutarı katılımcı bazında 5.000 TL ile sınırlı olacaktır.
  5. Birden fazla bireysel emeklilik hesabına ek katkı payı ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımızın ödülleri tüm hesaplarına yatırılan toplam ek katkı payı üzerinden hesaplanır. Ödüller hesaplara aktarılırken, kampanya döneminde hesaplara yatırılan ek katkı payı tutarının, katılımcının yatırdığı toplam ek katkı payına oranı nispetinde dağıtılır.
  6. Ek katkı ödül tutarları, 4 Ağustos 2023 tarihinde ilgili hesabın yürürlükte olması ve ödüle konu olan ek katkıların iptal edilmemiş olması koşuluyla 4 Ağustos 2023 tarihini takip eden 10 iş günü içerisinde ilgili hesaplara ödenir.
  7. Düzenli katkı payları, devlet katkısı tutarları, Ev Hanımları Emeklilik Planı güvence teminatı kapsamında ödenen katkı payları, Çocuğum İçin BES Planı güvence teminatı kapsamında ödenen katkı payları, başlangıç tutarları, bonus tutarları, aktarımla gelen tutarlar, işveren grup emeklilik sertifikalarına ve otomatik katılım sözleşmelerine ödenen ek katkı payları kampanya kapsamında değerlendirilmez.
  8. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  9. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yeni koşullar Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından duyurulacaktır.
  10. Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, kampanya koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
Gelecek Planlama Araçları
Birikiminizi geleceğe yönelik beklentilerinize uygun şekilde yönetin.
BES Birikim Hesaplama
“Aylık ödeyebileceğim katkı payı belli. Ödemelerimi düzenli yaparsam emeklilikte tahmini ne kadar birikimim olur?” diye soruyorsanız bu araç sizin için.
Hesaplayıcıyı Aç
Kolay Ürün Seçici
İhtiyaçlarınıza ve geleceğe yönelik beklentilerinize en uygun ürünü kolayca bulun.
Ürün Bul
Risk Profili Anketi
Finansal tercihlerinize, maddi durumunuza ve hedeflerinize en uygun emeklilik yatırım fonunu bulun.
Ankete Başla