Geleceğe Yatırım Planı’nı internet sitemiz üzerinden satın alın, 1.000 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki kazanma fırsatı yakalayın.

Kampanya bitiş tarihi
Paylaş
06 Eylül 2020 (Sona erdi)
Kampanyaya 6 Eylül’e kadar dahil olun, çekiliş hakkı kazanın.
6 Temmuz-6 Eylül 2020 tarihleri arasında, Anadolu Hayat Emeklilik internet sitesi üzerinden Geleceğe Yatırım Planı satın alın, 1.000 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki kazanma fırsatı yakalayın.

Kampanya Detayları:

1. Kampanya 6 Temmuz-6 Eylül 2020 tarihleri arasında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2. Anadolu Hayat Emeklilik internet sitesi üzerinden Geleceğe Yatırım Planı ya da telefon yoluyla Avantajlı Emeklilik Planı/Avantajlı Genç Emeklilik Planı satın alan müşteriler arasından yapılacak çekilişle 15 kişiye kişi başı 1.000 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki verilecektir.
3. Hediye çeki ödülünden, bireysel emeklilik sözleşmesi/sözleşmeleri için cayma hakkını kullanmamış ve ilgili sözleşmesi/sözleşmeleri yürürlükte olan katılımcılar faydalanabilirler.
4. Hediye çekleri altın ve ziynet ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerlidir.
5. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
6. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
7. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
8. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
9. ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. çalışanları, D-MARKET ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET A.Ş (Hepsiburada) çalışanları, ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
10. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. mükerrer veya kötü niyetli katılımları herhangi bir gerekçe belirtmeksizin eleme hakkına sahiptir.
11. Kampanya bitiş tarihi itibarıyla teknik inceleme sonucunda Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından hakkında kanuni takip başlatılmış veya kararı verilmiş müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.
12. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. sisteminde yer alan kimlik ve iletişim bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
13. Katılımcıların iletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde bildirmeleri gerekmektedir. Hediye çeki, kazanan katılımcının ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş.’ye bildirmiş olduğu telefon numarasına kısa mesaj olarak iletilecek olup, yanlış verilen bilgiler ve/veya kapalı/aktif olmayan hatlar sebebiyle hediye çeki kodu gönderilmemesi durumunda Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. sorumlu tutulamaz.
14. Kampanyaya katılmayı kabul eden müşterilerin verecekleri bilgiler, bu kampanya ile sınırlı olmak kaydıyla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından hizmet sağlayıcı ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ ve arayüz dahil ilgili teknik destek ve diğer hizmetleri sağlayan üçüncü kişi/kişiler ile paylaşılabilir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerinizin toplanması, saklanması, işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin detaylı bilgiye https://www.anadoluhayat.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi-hakkinda adresinden ulaşabilirsiniz.
15. Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, internet sitesinde yer alan kampanya koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
16. Çekiliş 02.11.2020 tarihinde ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacaktır.
17. Kazanan talihliler, 06.11.2020 tarihli Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir.
18. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
19. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yeni koşullar Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından duyurulacaktır.
Gelecek Planlama Araçları
Birikiminizi geleceğe yönelik beklentilerinize uygun şekilde yönetin.
BES Birikim Hesaplama
“Aylık ödeyebileceğim katkı payı belli. Ödemelerimi düzenli yaparsam emeklilikte tahmini ne kadar birikimim olur?” diye soruyorsanız bu araç sizin için.
Hesaplayıcıyı Aç
Kolay Ürün Seçici
İhtiyaçlarınıza ve geleceğe yönelik beklentilerinize en uygun ürünü kolayca bulun.
Ürün Bul
Risk Profili Anketi
Finansal tercihlerinize, maddi durumunuza ve hedeflerinize en uygun emeklilik yatırım fonunu bulun.
Ankete Başla