Sömestir tatilinde ailece kayak keyfi yapmaya davetlisiniz.

Kampanya bitiş tarihi
Paylaş
30 Kasım 2019 (Sona erdi)
30 Kasım’a kadar Çocuğum İçin Yatırım ya da Çocuğum İçin Eğitim Sigortası yaptırın, hem çocuğunuzun geleceğini güvence altına alın, hem de 3 gece 4 gün kayak tatili kazanma şansı yakalayın.
Çocuğunun geleceğini bugünden güvence altına almak isteyenlere yönelik ürünlerimiz kazandırıyor. 7 Ekim – 30 Kasım tarihlerinde arasında Çocuğum İçin Yatırım Sigortası veya Çocuğum İçin Eğitim Sigortası satın alın, karne tatilinde çocuğunuzla birlikte kayağa tatili şansı yakalayın.

Kampanya döneminde Çocuğum İçin Yatırım Sigortası satın alan (sigorta ettiren) müşteriler ile en az 10.000 Dolar/Euro teminatlı Çocuğum için Eğitim Sigortası satın alan müşteriler (sigortalı) arasından yapılacak çekilişle 5 (beş) kişi, Kayak Tatili’ne katılım hakkı kazanır. En az 10.000 Dolar/Euro teminatlı Çocuğum İçin Eğitim Sigortası satın alan müşterilerin kampanya çekilişine katılabilmeleri için primlerini peşin ödemeleri ya da ödeme yöntemini kredi kartı olarak belirlemiş olmaları gerekir. Her iki ürün için de ilk prim ödemeleri 3 Aralık tarihine kadar yapılmış olmalıdır.

Kampanya Detayları:

1. Kampanya 7 Ekim – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve Türkiye ikametli T.C. vatandaşları için geçerlidir.
3. Kampanya tarihleri arasında, Çocuğum İçin Yatırım Sigortası veya Çocuğum İçin Eğitim Sigortası ürünlerinden herhangi birini satın alan müşteriler arasında yapılacak çekiliş sonucunda Kayak Tatili’ne hak kazanan talihlilerin tatile katılımını beyan ettiği çocuğun 0-15 yaşları arasında olması gerekir.
4. Kampanya kapsamında ödül olarak hak kazanılacak tatil, 3 gece 4 gün olarak Bolu/Kartalkaya’da 4* olarak hizmet veren ve Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından belirlenecek bir otelde gerçekleşecektir.
5. Tatil süresi 3 gece 4 gündür ve katılım otelin her şey dahil konsepti doğrultusundaki triple konaklamayı kapsar. Otele ait teleski/telesiyej çıkışları tatile dahildir. Ulaşım, şahsi harcamalar ve seyahate dahil olduğu belirtilen hizmetler dışındaki tüm giderler talihliye aittir.
6. Kampanya kapsamında Kayak Tatili’ne katılım 20 - 31 Ocak 2020 tarih aralığında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından belirlenerek 3 gece 4 gün olarak gerçekleşecektir. Kişi Sayısı, 5 aile için 2 yetişkin ile 0-15 yaş arasında olmak üzere 1 çocuk, toplamda maksimum 15 kişidir.
7. Kayak Tatili’ne katılacak kişiler otele kendi ulaşım olanaklarıyla ulaşırlar.
8. Milli Piyango İdaresi yönetmeliği gereğince, kampanyalar sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerli olduğundan, K.K.T.C. tarifeleri kampanya kapsamına alınmamıştır.
9. Kayak Tatili çekilişine katılmaya hak kazanabilmek için kampanya dahilindeki yürürlükteki sigorta poliçelerine ait ilk prim ödemesinin 3 Aralık 2019 tarihine kadar yapılmış ve ödemenin iptal edilmemiş olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, kampanya tarihleri arasında provizyon alınmış olması yeterlidir.
10. Kampanya ödülü olan Kayak Tatili’ne katılım hakkı kazanan müşterilerimiz telefonla aranarak bilgilendirilecektir.
11. Kampanya döneminde birden fazla ürün alan müşteri sahip olduğu poliçe sayısı kadar çekiliş hakkı kazanır. Ancak bir kişi kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir. Bir kişi birden fazla kampanya ödülü kazanamaz.
12. Katılımcıların iletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde bildirmeleri gerekmektedir. Yanlış verilen bilgiler sebebiyle ulaşılamayan kişilerden Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. sorumlu tutulamaz. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. sisteminde yer alan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır.

Kampanya Koşulları
Gelecek Planlama Araçları
Birikiminizi geleceğe yönelik beklentilerinize uygun şekilde yönetin.
BES Birikim Hesaplama
“Aylık ödeyebileceğim katkı payı belli. Ödemelerimi düzenli yaparsam emeklilikte tahmini ne kadar birikimim olur?” diye soruyorsanız bu araç sizin için.
Hesaplayıcıyı Aç
Kolay Ürün Seçici
İhtiyaçlarınıza ve geleceğe yönelik beklentilerinize en uygun ürünü kolayca bulun.
Ürün Bul
Risk Profili Anketi
Finansal tercihlerinize, maddi durumunuza ve hedeflerinize en uygun emeklilik yatırım fonunu bulun.
Ankete Başla