Uzay Kampı Türkiye'ye Katılacak 15 AHEstronot Arıyoruz!

Kampanya bitiş tarihi
Paylaş
31 Mayıs 2020 (3 gün kaldı)
31 Mayıs’a kadar Çocuğum İçin Yatırım ya da Çocuğum İçin Eğitim Sigortası yaptırın, çocuğunuzla birlikte Uzay Kampı Türkiye'ye katılma şansı yakalayın.
3 Şubat – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’nin tüm satış kanalları aracılığı ile Çocuğum İçin Yatırım Sigortası veya Çocuğum İçin Eğitim Sigortası satın alan müşteriler Uzay Kampı Türkiye tarafından düzenlenen Aile/Çocuk Uzay Kampı’na katılmak üzere çekiliş hakkı kazanır.

Uzay Kampı Türkiye geleceğin liderlerini yetiştiren ve çocukları bilim, matematik ve teknoloji alanında kariyer yapmaları için motive eden, çocukların uzayla ilgili interaktif simülasyonların kullanıldığı dinamik ve eğlenceli bir ortamda; iletişim, takım çalışması ve liderlik alanlarında da eğitim almasını sağlayan MEB tarafından tanınan ve farklı ülkelerden de öğrencilerin katıldığı bir kurumdur.

Velisi ile birlikte katılacakları bu kampta çocukları, eğlenirken öğrenecekleri, yeni arkadaşlar edinecekleri ve eşsiz bir deneyim kazanacakları yaz tatili aktivitesi bekliyor.

Kampanya Detayları

1. Kampanya 3 Şubat – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve Türkiye ikâmetli T.C. vatandaşları için geçerlidir. 3. Kampanya tarihleri arasında, Çocuğum İçin Yatırım Sigortası veya en az 10.000 ABD Doları/Euro/Sterlin teminatlı Çocuğum İçin Eğitim Sigortası ürünlerinden herhangi birini satın alan müşteriler arasında yapılacak çekiliş sonucunda talihlilerin kampa katılımını beyan ettiği çocuk, çocuğun ebeveynlerinden birisiyle veya 18 yaşından büyük bir refakatçiyle birlikte Uzay Kampı Türkiye'ye katılma hakkı kazanır. Kampa katılacak çocuğun, kampın düzenleneceği tarih itibarıyla 7 – 13 yaşları (her iki yaş da dahil) arasında olması gerekir.
4. Kampanya kapsamında Uzay Kampı Türkiye'ye katılım şu tarihlerde gerçekleşecektir:
Aile/Çocuk Uzay Kampı Dönem Tarihi: 14-16 Ağustos 2020
Kişi Sayısı: 15 çift (15 çocuğa eşlik edecek çocuğun ebeveynlerinden birisi veya 15 yaşından büyük bir yetişkin ile toplamda 30 kişi)
Program, 14 Ağustos 2020 Cuma günü 17.00-18.00 saatleri arasında yapılacak kayıt ile başlayıp 16 Ağustos 2020 Pazar günü saat 11.00'de gerçekleşecek mezuniyet töreniyle bitecektir.
5. Kamp süresi 2 gece 3 gündür ve katılım tam pansiyon konaklama içerir. Kamp programı süresince sabah, öğle ve akşam öğünlerinde verilen yemekler, konaklama, simülatör/program aktiviteleri, tişört, şapka ve eğitimde kullanılan malzemeler program ücretine dahildir. Bunun dışında kalan tüm şahsi masraflar talihlilere aittir.
6. Uzay Kampı Türkiye'ye katılacak kişiler kampa kendi ulaşım olanaklarıyla ulaşırlar.
7. Milli Piyango İdaresi yönetmeliği gereğince, kampanyalar sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerli olduğundan, K.K.T.C. tarifeleri kampanya kapsamına alınmamıştır.
8. Uzay Kampı Türkiye çekilişine katılmaya hak kazanabilmek için kampanya dahilindeki sigorta poliçelerine ait ilk prim ödemesinin 1 Haziran 2020 tarihine kadar yapılmış ve ödemenin iptal edilmemiş olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, kampanya tarihleri arasında provizyon alınmış olması yeterlidir.
9. Kampanya ödülü olan Uzay Kampı Türkiye'ye katılım hakkı kazanan müşterilerimiz telefonla aranarak bilgilendirilecektir.
10. Kampanya döneminde birden fazla ürün alan müşteri sahip olduğu poliçe sayısı kadar çekiliş hakkı kazanır. Ancak bir kişi kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir. Bir kişi birden fazla kampanya ödülü kazanamaz.
11. Katılımcıların iletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde bildirmeleri gerekmektedir. Yanlış verilen bilgiler sebebiyle ulaşılamayan kişilerden Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. sorumlu tutulamaz. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. sisteminde yer alan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır.
12. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. katılım durumuna göre kamp tarihleri ve yaş grubu alt ve üst sınırları da dahil olmak üzere kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yeni koşullar Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından duyurulacaktır.
13. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir.
14. Kampanyaya Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. çalışanları, Esbaş Uzay Kampı Türkiye çalışanları ile Estaboom Reklam Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları katılamaz.
15. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.
16. Kampanya bitiş tarihi itibarıyla teknik inceleme sonucunda ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş.'den kanuni takibe konu müşteriler, çekilişe dahil edilmeyecektir.
17. Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, işbu kullanım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Kampanya Koşulları

Gelecek Planlama Araçları
Birikiminizi geleceğe yönelik beklentilerinize uygun şekilde yönetin.
BES Birikim Hesaplama
“Aylık ödeyebileceğim katkı payı belli. Ödemelerimi düzenli yaparsam emeklilikte tahmini ne kadar birikimim olur?” diye soruyorsanız bu araç sizin için.
Hesaplayıcıyı Aç
Kolay Ürün Seçici
İhtiyaçlarınıza ve geleceğe yönelik beklentilerinize en uygun ürünü kolayca bulun.
Ürün Bul
Risk Profili Anketi
Finansal tercihlerinize, maddi durumunuza ve hedeflerinize en uygun emeklilik yatırım fonunu bulun.
Ankete Başla