• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Kurumsal sosyal sorumluluk projeleri

Anadolu Hayat Emeklilik olarak Türk kadınının sosyal, kültürel ve toplumsal gelişimine katkıda bulunacak projeleri hayata geçirmeye önem veriyoruz. Ülkemizin gelişiminde kadını ana güç olarak gördüğümüz için sosyal sorumluluk projelerimizi de kadının gelişimi temelinde kurguluyoruz.

"Geleceğin Sigortası Kızlarımız" Projesi

2005 yılında 500 kız öğrenci ile başlayan, 2010 yılında 100 yeni lise öğrencisi eklenerek devam eden “Geleceğin Sigortası Kızlarımız” projesi maddi imkansızlık sebebi ile okuyamayan kızlara eğitim olanağı sağlamış ve 2017 yılında son mezunlarını vermiştir. Öğrenciler, Anadolu Hayat Emeklilik’in sağladığı burslar ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın desteği ile Ticaret Meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Liselerinin Sigortacılık Bölümlerinde okuduktan sonra bankacılık ve sigortacılık meslek yüksekokullarında eğitimlerini tamamlamıştır.

Bu proje kapsamında Anadolu Hayat Emeklilik’in kadın çalışanları, Geleceğin Sigortası Kızlarımız projesinde 2008 yılından bu yana “Hayat Gönüllüleri” olarak rehberlik çalışmaları gerçekleştirmiş, verdikleri rehberlik ile kız öğrencilerin gelecekteki mesleklerini daha yakından tanımalarına yardımcı olmanın yanı sıra ihtiyaç duydukları anda onlara destek sağlamıştır.