• Anadolu Hayat Emeklilik
  • Mobil Şube
x
Göndereceğiniz her bir SMS, Avea aboneleri için 0,65 kr.; Turkcell aboneleri için 0,50 kr.; Vodafone aboneleri için 0,40 kr. olarak ücretlendirilecektir. Ücretlendirmeye KDV ve ÖİV dahildir. Operatörün SMS ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışması, Türk kadınının sosyal, kültürel ve toplumsal gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyor ve kadınlara kendilerini özgürce ifade edebilecekleri bir platform sunuyor. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun danışmanlığında, ilk kez düzenlendiği 2007 yılından bu yana 19 bini aşkın kadının, 75 bini aşkın fotoğrafla katıldığı yarışma kısa zamanda Türkiye’nin en çok ilgi gören fotoğraf yarışmalarından biri haline geldi.

“Hayata Dair” teması ile, amatör ve profesyonel tüm kadın fotoğrafçılara açık olan yarışma Türkiye’de kadınlara özel ilk ve tek fotoğraf yarışması olma özelliği taşıyor. Yarışma sonucunda dereceye giren ve sergileme alan eserler İstanbul başta olmak üzere çeşitli illerde düzenlenen sergilerle fotoğrafseverlerle buluşmakta ve her yıl özel bir katalogda toplanmaktadır.

Kataloglarımız

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 18 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 18 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 17 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 16 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 15 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 14 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 13 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 12 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 11 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 10 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 9 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 8 Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 7